Skocz do zawartości

Prośba do Syla3


werona

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

mam takie pytanie.

 

Od września jestem w 1 roku numerologicznym (Beata, 11.06.1977).

 

Chciałabym wiedzieć, co mi ten rok przyniesie w sprawach uczuciowych, zawodowych i finansowych...

 

W tej chwili jestem sama, co zaczyna mi mocno doskwierać, a zawodowo pracuję, ale coraz częściej myślę o zmianie pracy...

 

Pozdrawiam :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dobry rok na rozpoczynanie czegos nowego , nowego etapu w zyciu , ale jezli pozakanczałas stare sprawy i to co ci przezkadzało i doskwierało w poprzednim cyklu 9-letnim to obecnie mozesz rozpoczac nowy etap swojego nastepnego 9-letniego cyklu .Jezeli nie pozakanczałas stare sprawy beda sie wlokły przez nastepne 9 lat.

To dobry rok na przeprowadzenie zmian w kazdej dziedzinie zycia , na zmiane pracy równiez dobry.To rok pracy , dyscypliny , jasnego myslenia.

To rok tego czego chce i potrzebuję .nauczenia sie asertywności i stawiania granic.To rok , który moze dac ci siłę i wolę , a takze odwage do realizacji planów i zamierzen.

mozesz byc w centrum zainteresowania i miec chęc błyszczenia w otoczeniu.

Co Ci przyniesie to trzeba by postawic karty.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o karty poprosiłam :usmiech:

 

Może nie wprost, ale właśnie o to mi chodzi, aby sprawdzić w kartach jaki ten rok będzie dla mnie. Co oznacza 1 rok numerologiczny według numerologii wiem. Bardziej chodzi mi o to jak przełoży się na moje życie.

 

Dziękuję i pozdrawiam :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawach finansowych sprzyja Ci Gwiazda wiec jest nadzieja na to , że będziesz zauwazona w pracy i widac jakis awans ewentualnie nagrode lub podwyzke.w uczuciach jest ktos z kim nie rozstałas sie jeszcze emocjonalnie i jest mozliwosc powrotu do dawnego .jest tu Król kielichów z którym nadal bedziesz niezdecydowana i rozdarta wewnetrznie i zewnetrznie.

jezeli chodzi o sprawy zawodowe i cel do jakiego zmierzasz utknie w martwym punkcie i nie wszysto wyjdzie tak jak sobie to zamierzysz , ale rozwój duchowy będzie przewazał.

Wsród przyjaciół pojawił sie rycerz kielichów , z którym byc moze będzie cię cos wiązało mozliwosc romansu , a nawet trójkata.

Jest w tobie siła i moc i bedziesz ją miała do osiagniecia swoich celów , ale moga pojawic się wewnętrzne chwile słabosci i naturalne wewnetrzne instynkty do osiagniecia i przezycia uczuc .

Jest tez karta , która mówi że mozesz udac sie w daleka podróż . Nie wiem czy masz dzieci , ale w domu bedziesz oczekiwała wiadomosci od dziecka , kogos młodego kto będzie priorytetem w rodzinie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie Ci dziękuję :bukiet:

 

Tak właśnie czuję, że uczuciowo i emocjonalnie nie zakończyłam pewnych rzeczy...

 

Tak, mam córkę - nastoletnią, którą wychowuje sama. Bardzo jestem na niej skupiona.

 

Jeszcze raz bardzo dziękuję :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...