Skocz do zawartości

Prośba o wróżbę do Syla3


werona

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam pytanie związane z pracą.

Od pewnego czasu nie odnajduję się w niej, źle się czuję - nie towarzysko, bo tu jest ok, tylko przez chore zasady, które są wprowadzane przez szefostwo, i które zmierzają do zrobienia z fajnej firmy korporacji... Dodatkowo, zostałam odsunięta od mojego ulubionego projektu i wrzucona w kolejny, w którym kompletnie nic się nie dzieje, co powoduje, że nie chce mi się tam chodzić... Jest też aspekt finansowy - obietnice bez pokrycia i czekanie miesiącami na dodatkowe, wypracowane pieniądze. Trochę nie stać mnie na komfort straty tej pracy (rok nie pracowałam, więc wiem co to znaczy), ale zastanawiam się nad dalszym sensem pracy w te firmie...

Chciałabym wiedzieć jaką mam pozycję w tej firmie, jak jestem postrzegana przez kierownictwo/szefostwo i jakie mam szanse na rozwój i kasę w tej firmie. Czy gdybym się zdecydowała na zmianę pracy to znalazłabym coś lepszego niż to co jest?

 

Pozdrawiam,

Edytowane przez werona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz poprzednio rozkładałam Ci rozkład na 12 domów na cały rok i tam napisałam , że masz szanse jakiejs nagrody , podwyzki , poprostu zostaniesz zauważona poniewaz wystapiła karta 3 denarów, ale w domu 10-czyli zawód , powołanie i cel dokąd zmierzam ? była karta Wisielca więc niestety twoje zamierzenia utkna w martwym punkcie .Nie widziałam tam zmiany pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz poprzednio rozkładałam Ci rozkład na 12 domów na cały rok i tam napisałam , że masz szanse jakiejs nagrody , podwyzki , poprostu zostaniesz zauważona poniewaz wystapiła karta 3 denarów, ale w domu 10-czyli zawód , powołanie i cel dokąd zmierzam ? była karta Wisielca więc niestety twoje zamierzenia utkna w martwym punkcie .Nie widziałam tam zmiany pracy.

 

Ok. Bardzo Ci dziękuję :bukiet:

Może w takim razie tutaj coś się ruszy, bo w tej chwili oszaleć można...

 

Pozdrawiam serdecznie :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...