Skocz do zawartości

Sen o...spaniu


Lilith'sChild

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie napiszę, że mam...15 lat. Nie wiem czy to ma jakiś związek z tym snem, który zaraz opiszę ale interesuję się okultyzmem i takimi rzeczami.

 

Śniło mi się, że spałam i nagle poczułam się okropnie, taka ciężka, tak jakby ktoś we mnie siedział w środku. Próbowałam krzyczeć ale nie mogłam wydobyć z siebie głosu...potem spadłam z łóżka i nie mogłam się podnieść, znów chciałam krzyczeć, niestety bezskutecznie. Po chwili usłyszałam dwukrotnie ten dźwięk na gadu-gadu, jak ktoś przysyła wiadomość (obok łóżka mam komputer, który zawsze zostawiam włączony na noc). Bałam się sprawdzić kto to... Nagle zaczęłam krzyczeć, podniosłam się i szybko uciekłam do mojej babci do pokoju obok :P Obudziłam ją i się koło niej położyłam. W tym momencie się naprawde obudziłam. To było okropne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lilith'sChild, ten sen ostrzega Cię - bacz na to co robisz, śpiesz się powoli, nie bój się prosić o rady starszych i mądrzejszych. bo w przeciwnym razie nie unikniesz nieszczęścia i czekają Cię zmartwienia i troski.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...