Skocz do zawartości

prośba do wróżących


klara.b

Rekomendowane odpowiedzi

18.10. 2011 zgłosiłam wróżbę do Goyi, niestety nie uzyskałam odpowiedzi i nie wiem czy ją otrzymam zważywszy, że Goya ma chyba przerwę w działalności. Wiem, że nie wolno dublować próśb, ale naprawdę bardzo mi zależy na odpowiedzi. Proszę więc o pomoc innych dobrych ludzi.

Co będzie z moją pracą i aplikacją, jestem załamana, dziś dostałam kolejną odmowę. :( znajdzie się jakaś kancelaria która mnie zatrudni?

Klara - 12/08/1085 r.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rezygnuję z niczyjej wróżby, ja naprawdę potrzebuję pomocy. Ta sytuacja zawieszenia, czekania mnie wykańcza.

Nie wiem czy Goya przeczytała moją prośbę i czy odpowie na nią, czy też nie, bo tymczasowo zaprzestała wróżyć. Jak kierowałam swoją prośbę do Goyi nie miałam pojęcia, że 3 dni później zawiesi działalność.

Jeżeli odpowie, będzie mi bardzo miło, jeżeli zaś nie, nie chciałabym pozostać bez odpowiedzi. Jak uzyskam satysfakcjonującą odpowiedź uzupełnię o tę informacje odpowiednie wątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugiej stronie siedzi człowiek z problem, który czeka na odpowiedź.

Zaznaczyłam w powyższym poście, że jak tylko uzyskam odpowiedź, zamieszczę o tym info w pozostałych wątkach, bo znam zasady forum. Zależy mi na odpowiedzi i na czasie.

Kilka miesięcy temu pisałam z Bagheera, ale teraz już nie mogę jej znaleźć. Dlatego apeluję o pomoc tutaj.

jestem "obca" nie wiem czy ktoś zechce mi położyć karty, Nie chciałabym zostać bez odpowiedzi ani od Goyi, ani od nikogo innego.

Zresztą nieważne, poczekam jeszcze trochę może uzyskam odpowiedź od Goyi.

żadna nowość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy człowiek ma jakiś problem i dlatego tutaj przychodzi. Ale to nie powód by nie stosować się do regulaminu lub naciągać go do swoich potrzeb.

To wróżby darmowe, powtarzam darmowe. Dlatego nikt nie jest tutaj do niczego zobligowany.

Jeśli zależy Ci na czasie - udaj się po profesjonalną poradę odpłatną.

Roszczeniowe nastawienie i urażona mina raczej tutaj nie pomogą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam ani roszczeniowej postawy ani urażonej miny, więc proszę nie przypisywać mi tych cech. Wyjaśniłam w powyższym poście swoją sytuację jak i zaznaczyłam, że poczekam na ewentualną odpowiedź Goyi. Proszę więc w tym momencie mnie nie atakować i nie oceniać (zresztą jak już to starajmy się oceniać czyjeś postępowanie, a nie osobę i jej wyimaginowane miny)

Poza tym zdaję sobie sprawę zarówno z regulaminu jak i z tego, że usługi tutaj są nieodpłatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Cię Klaro nie atakuje... W przeciwieństwie do Ciebie... Łagodnie wyjaśniamy Ci zasady. Znasz? Więc stosuj - czyny bowiem liczą się nie słowa...

Jak widzę Twoja prośba do goyi jest z 18 października, więc sprzed ogłoszenia przez nią nieaktywności... Najprawdopodobniej ten wątek jej umknął...

Proponuję napisać PW z linkiem do prośby i grzecznie zapytać, czy da radę powróżyć...

Jeśli odmówi - będzie jasność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...