Skocz do zawartości

Karuzela,strach..


madziula614

Rekomendowane odpowiedzi

Witaam! Dzwiny ten sen mialam.. ;p Szlam z kuzynka i jej kolezanka na stadion tu u nas w miescie.Zeby moc przejsc przez bramke,zeby sie dostac na stadion trzebabylo pokazac swoj dowod,ale nie wszyscy. ode mnie nie wzieli. jakas dziewczyna b szczupla stala kolo plotu krzyczala i 'rzucala' sie do ochroniarzy. jak przeszlysmy przez ta furtke to kolo mnie byly dwie inne kolezanki juz. Pozniej znow moja kuzynka i paulina heh.. jakby sie zamienialy.chyba wiecie jak to jest? zamienil sie ten stadion w wielkie 'wesole' miasteczko. nie wiem gdzie to sie znajdowalo.zlapalysmy sie jakiejs belki i latalysmy jakby nad przepascia straszna. nie udalo nam sie wejsc na deptak po ktorym ludzie chodzili sobie. plakalam strasznie i krzyczalam bo nie moglam sie utrzymac, mojej kuzynki w ogole nie slyszalam. po ilus minutach udalo nam sie wejsc na murek i stamtad skoczyc 'do ludzi;]' . nastepnie zjechalysmy ze zjezdzalni,dlugiej,zoltej. one sie cieszyly tak jak inni ludzie a ja caly czas bylam przerazona. na koncu slizgawki zlapalam sie belki zoltej od tej zjezdzalni chyba i plynelam za dziewczynami. bo nie potrafilam plywac. tylko ja, inni spokojnie sobie plywali. plywalysmy po odrze. nastepnie znalazlysmy sie w jakims pomieszczeniu chyba restauracji. one szly a ja jezdzilam na butach, miaalam je takie slizgie;p.zamiast juz tej belki zoltej mialam ponton a pozniej jak spojzalam to bylo to kolko wielkie tez zolte. w tym pomieszczeniu przechodzili ;'fajni'; chlopacy a ja sie balam zebym tylko przed nimi sie nie wywrocila. wylecialo mi te kolko i jeden mi je podal. wyszlysmy stamtad.... i koniec;] / przez caly czas bylam przerazona, plakalam, krzyczalaam tak jak to wyzej opisalam. prosze o interpretacje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Madziula614 - WTF?, O CO CHODZI CI Z DRUGIM POSTEM?

2. Nie za bardzo dobrze zrozumiałem ten "bełkot" (bez obrazy ale niestety większości wyrazów nie byłem w stanie przeczytać i zrozumieć XD)

3. Z tego co zrozumiałem XD zapewne będzie się wiele zmieniało w twoim życiu, i to gwałtownie, oraz że będziesz sie cały czas bała tych zmian, ale te zmiany wyjdą ci na dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...