Skocz do zawartości

Transformacja


Gość ANEZ

Rekomendowane odpowiedzi

1- na ile jestem świadomy swoich zobowiązan karmicznych?2 kielichów,Król monet

Zdaję sobie sprawę ,że przyszedł czas na przerobienie związku,partnerstwa,który zapewni mi stabilizację zyciową.

2- jak pracuję nad długami karmicznymi?Rydwan

Myślę,że świadomie i intensywnie,wiem jaką drogą podążać.

3- jaki jest postęp Cesarz

Zebrałam już dużo doświadczeń z których korzystam umiejętnie lae jeszcze trochę przede mną.

4- na czym się powinnam skoncentrować obecnie?10 pucharów

Na rodzinie,na uczuciach,miłości,tworzenia szczęścia rodzinnego.

5- jakie sprawy karmiczne łączą mnie z nowymi znajomymi?2 mieczy

Na dzień dzisiejszy uważam,żę żadne.

6- co można uznać za spłacone długi?As denarow,Gwiazda

przepracowałam wiele spraw ,związanych ze sprawami materialnymi,dałam z siebie dużo, miłości,ciepła,wiary i nadziei potrzebującym a co najważniejsze wiem,że mozna wszystko zacząć od początku.

7- czy zostały zaciągnięte jakieś nowe zobowiązania?5 kielichów,Umiarkowanie

Mimo chęci staram sie tego nie robić,dzięki wewnętrznej równowadze w tej kwestii.

8- co jest nieuchronne?8 denarów

Ciągła praca nad sobą.

9- co można zmienić?Paz buław,10 denarów

Wykorzystać szanse do umocnienia mojej stabilizacji.

10- w czym tkwi największa trudność?6 denarów

W utrzymaniu równowagi w dawaniu i braniu.

11- jakie czekają mnie nowe zadania karmiczne?Cesarzowa,Cesarz

Nabrać większej wiary w to co robię i bronić wspólnie z partnerem tego co już osiągnęłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1- na ile jestem świadomy swoich zobowiązan karmicznych?2 kielichów,Król monet->Pustelnik

Moim zdaniem jesteś ich bardzo świadoma, wiesz, że powinnaś się zrealizować w uczuciach obok mężczyzny stabilnego, mądrego i dojrzałego, a relacja powinna być oparta na wzajemnej szczerej miłości

 

2- jak pracuję nad długami karmicznymi?Rydwan

Bardzo intensywnie pracujesz, idziesz jak burza w odpowiednim kierunku :)

 

3- jaki jest postęp Cesarz

Zebrałaś wiele doświadczeń, które umocniły Cię wewnętrznie i dzięki którym wiesz czego chcesz i dążysz do tego :)

 

4- na czym się powinnam skoncentrować obecnie?10 pucharów

Powinnaś skoncentrować się na uczuciach, założeniu rodziny i poczuciu spełnienia w prawdziwej wzajemnej miłości

 

5- jakie sprawy karmiczne łączą mnie z nowymi znajomymi?2 mieczy

żadne Cię nie łączą zobowiązania

 

6- co można uznać za spłacone długi?As denarow,Gwiazda -> Kochankowie

Praca jaką wykonałaś nad sobą, ale głównie to, że stałaś się silniejsza, świadoma siebie, swojej drogi. Twoim zadaniem było docenić się,wykorzystać szanse, jakie los podsuwał i spełniać się w uczuciach,dając sobie szanse na nowe uczucie.

 

7- czy zostały zaciągnięte jakieś nowe zobowiązania?5 kielichów,Umiarkowanie->Rydwan

myśle, że żal może mieć wobec Ciebie ktoś z Twojej przeszłości. Zaciągnęłaś dług wobec kogoś, kogo opuściłaś. Dana osoba tak to odczuwa w głębi, przez co zaciąga się dług.

 

8- co jest nieuchronne?8 denarów

tak, praca zarówno nad sobą, jak i sprawami materialnymi

 

9- co można zmienić?Paz buław,10 denarów-> Kapłanka

możesz dążyć do pełnej stabilizacji życiowej pod każdym względem, a do tego celu kieruj się własnym wewnętrznym głosem, który podpowie jak to osiągnąć

 

10- w czym tkwi największa trudność?6 denarów

w tym, żeby być asertywną i nie dawać z siebie zbyt wiele tym, którzy tego nie docenią. Należy starać się umiejętnie i pożytecznie wykorzystywać swoją energię :)

 

11- jakie czekają mnie nowe zadania karmiczne?Cesarzowa,Cesarz->Rydwan

Życie w małżeństwie, w każdym razie życie we dwoje, gdzie partnerzy działają ramię w ramię. Dwie silne osobowości, które razem potrafią zawojować świat :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...