Skocz do zawartości

Transformacja Daff


Gość Daffne

Rekomendowane odpowiedzi

1- na ile jestem świadomy swoich zobowiązań karmicznych? Królowa buław

Jesteś świadoma swoich zobowiązań i drogi,jaką powinnam zrealizować

 

2- jak pracuję nad długami karmicznymi? 2 monet, giermek monet, Słońce ->Cesarzowa

Chwilowo zawieszenie działania, ale odrodzę się i własne siły by podążać dalej :)

 

3- jaki jest postęp? Królowa pucharów

stałam się uczuciowa, ale niestety chyba zawieszona w działaniu, przez co nie ma postępów?

4- na czym powinienem się skoncentrować obecnie? Rycerz buław

nad działaniem, nad korzystaniem z życia i okazji? Ale tylko tych, które dobrze na mnie wpływają

 

5- jakie sprawy karmiczne łączą mnie z nowymi znajomymi? Rycerz mieczy

ktoś jest zły? Albo źle do mnie nastawiony? Nie wiem

 

6- co można uznać za spłacone długi? 6 monet, Głupiec, 3 buław ->Słońce

chyba moje działanie na rzecz pomagania, wspierania innych. Oczywiście nadal mogę to robić, ale już nie ma zobowiązania, czas bym zajęła się sobą i własnym szczęściem?

7- czy zostały zaciągnięte jakieś nowe zobowiązania? Pustelnik, Cesarz -> Śmierć

chyba tak, wobec mężczyzny. Dumny mężczyzna pragnący związku, ja Pustelnik ceniący równowagę

 

8- co jest nieuchronne? Kapłanka, Siła -> Śmierć

Będę czuła się silna i docenię siebie przez wydarzenia jakie będą mieć miejsce?

9- co można zmienić? Cesarzowa, Kapłan -> Sprawiedliwość

Mogę być w związku z kimś, spełniona, ale pod warunkiem, że Pan będzie fair (Kapłan+Sprawka=Śmierć)

 

10- w czym tkwi moja największa trudność? Król monet

w utrzymaniu stabilnej relacji z pewną osobą, która czasem nie grała fair (odwrotność króla monet)

 

11- jakie czekają mnie nowe zadania karmiczne? 4 monet, Koło Fortuny, Gwiazda, 3 puchary ->Koło Fortuny

ponownie wyjdę ze skorupki, nabiorę nadziei, otworzę się i los a raczej ja zadecyduje co dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1- na ile jestem świadomy swoich zobowiązan karmicznych?

Królowa buław

Jesteś kobietą przedsiębiorczą,posiadającą silną wolę i jesteś świadoma tego że" to co się odwlecze to nie uciecze" i zobowiązania należy wypełnić.

2- jak pracuję nad długami karmicznymi? 2 monet,giermek monet,Słońce->Cesarzowa.

To różnie bywa,takimi zrywami,jednak zawsze idziesz tą właściwą drogą z niezwykłą energią ,która jest w Tobie.

3- jaki jest postęp?Królowa pucharów

Postęp to jest w sprawach uczuciowych,jest to okres doświadczeń i wyciągania wniosków.

4- na czym powinienem się skoncentrować obecnie?Rycerz buław

Na działaniu ale ograniczyć zapał,porywczość by nie podejmować pochopnych działań i decyzji.

5- jakie sprawy karmiczne łączą mnie z nowymi znajomymi?

Rycerz mieczy

Jakiś konflikt z mężczyzną,który za długo już trwa.

6-co można uznać za spłacone długi?6 monet,Głupiec,3 buław->Słońce

Zrównoważyłaś w sobie dawanie i branie między innymi też w rodzinie,wiesz jak to teraz robić,jesteś mocniejsza i pewniejsza.

7 -czy zostały zaciągnięte jakieś zobowiązania?

Pustelnik,Cesarz->Śmierć

Jest to pogodzenie Twojej drogi rozwoju duchowego z byciem z mężczyzną.

8- co jest nieuchronne?Kapłanka,Siła->Śmierć

Zmiana Twojego wnętrza by wypełnić zobowiązania.

9- co można zmienic?Cesarzowa,Kapłan->Sprawiedliwość

Swoje życie osobiste wyważając wszystko za i przeciw by nareszcie być szczęśliwą.

10-w czym tkwi moja największa trudność?Król monet

W utrzymaniu swojej stabilizacji materialnej i uczuciowej.

11-jakie czekają mnie nowe zadania karmiczne?4 monet,Koło fortuny,Gwiazda,3 puchary->Koło fortuny

Tworzenie swojej przestrzeni życiowej biorąc pod uwagę zmiany jakie może Ci przynieśc los.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja jeszcze spróbuję coś naskrybać...

 

1- na ile jestem świadomy swoich zobowiązań karmicznych? Królowa buław

Jesteś raczej świadoma swych zobowiązań karmicznych. Jesteś świadoma swego miejsca swego miejsca w sprawach karmicznych, także tego co masz przepracować.

2- jak pracuję nad długami karmicznymi? 2 monet, giermek monet, Słońce ->Cesarzowa

Czeka Cię ciężka praca, nieraz może będzie trzeba w niektóre sprawy wnieść dwa razy więcej sił niż normalnie. Masz przed sobą dwie ścieżki i musisz wybrać jedną z nich. Wymagać od Ciebie będzie precyzji i dokładności, to także zdobywanie właściwej wiedzy. Także życie zgodne z prawami rządzącymi światem.

3- jaki jest postęp? Królowa pucharów

Posiadasz intuicję, dzięki której możesz wyczuć co dalej robić. Może chwilowe lekkie rozprężenie, ale postęp jest.

 

4- na czym powinienem się skoncentrować obecnie? Rycerz buław

Przede wszystkim działanie i gotowość do niego. Także, aby sprecyzować swoje pragnienia.

5- jakie sprawy karmiczne łączą mnie z nowymi znajomymi? Rycerz mieczy

Może chodzi o kogoś, kto lubi z Tobą dyskutować, także związane z poszerzaniem wiedzy. Wsólnu rozwój, i dopingowanie siebie nawzajem :mysli:

6- co można uznać za spłacone długi? 6 monet, Głupiec, 3 buław ->Słońce

W sprawach materialnych, także jeśli chodzi o sprawy związane z rodziną i podziałem w niej obowiązków. Nauczyłaś się dawać i brać od innych. Udało Ci się chyba jakiś dług z początkowych wcieleń. Udało Ci się zamknąć jakiś etap, jakąś ważną część swych długów. Nauczyłaś się mówić co myślisz, ale jednocześnie uważać by nie ‘wypaplać; czegoś przez przypadek.

 

7- czy zostały zaciągnięte jakieś nowe zobowiązania? Pustelnik, Cesarz -> Śmierć

Hmm.. trudno powiedzieć… może tu również chodzić o jakiś dług z jakiś ostatnich wcieleń, wobec mężczyzny, może jakiś Twój nauczyciel, przełożony. :mysli:

 

8- co jest nieuchronne? Kapłanka, Siła -> Śmierć

Przeobrażenie, zmiana. Będziesz dalej zdobywać różne doświadczenia, które jeszcze Cię wzmocnią. To Ty teraz będziesz wspierać rozwój innych, co zmieni, nauczy wiele nie tylko ich, ale również Ciebie.

9- co można zmienić? Cesarzowa, Kapłan -> Sprawiedliwość

Będziesz się rozwijać, ale może już nie sama, ale z kimś, który wiele przeżył ciężkich sytuacji, ma wiele ciężkich doświadczeń, ale jednocześnie wiele się nauczył. Czas abyś nauczyła się osiągnąć wewnętrzny spokój.

10- w czym tkwi moja największa trudność? Król monet

W odnalezieniu złotego środka. Aby zachować odpowiednie proporcje między różnymi sprawami i sferami życia… chociażby między materią a duchowością.

11- jakie czekają mnie nowe zadania karmiczne? 4 monet, Koło Fortuny, Gwiazda, 3 puchary ->Koło Fortuny

Po pierwsze jak masz na kogoś liczyć, to licz na siebie. Dalej pracować na płaszczyźnie materialnej, także dzielić się tym co już osiągnęłać. Dalej spłacać swe długi i uważać by nie zaciągać następnych. Być kompetentną w jakieś dziedzinie. Bądź kreatywna, twórcza, dostrzeż piękno otaczającego Cię świata. Pamiętaj o swych obietnicach i przysięgach.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...