Skocz do zawartości

Prośba Gorąca :)


Shee9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Bardzo prosilabym o wrozbe w sprawie pracy.Pracowalam dotychczas w hotelu,zwolnilam sie gdyz znajomi prosili mnie o pomoc w swoim nowym sklepie,co sie pozniej okazalo ze juz mnie nie potrzebuja,:/ (Polacy w UK-zawsze mozna na nich polegac;/) wiec zostalam bez pracy:( zastanawiam sie czy jest sens wracac znowu do hotelu czy raczej dalej szukac czegos nowego,szczerze powiedziawszy nie chciala bym tam wracac,potrzebuje pracy gdzie bede miala wiekszy kontakt z ludzmi, ale jak dalej tak pojdzie nie bede miala wyjscia:/Kusza mnie ogloszenia biurowe niestety moj jezyk pozostawia jeszcze wiele do zyczenia ;/

 

Serdecznie Pozdrawiam

Marta 13.02.86 :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marto z kart wynika , że czujesz się oszukana poniewaz wyszłas w 7 mieczach , ktos nieuczciwie postapił wobec Ciebie.

Karty wskazują , że lepiej by było powrócic do hotelu , gdyz pomimo , ze bedziesz się tam czuła uwięzina i stwarzała taki dystans i postawę obronna to jednak cos sie tam zmieni i mogłabys w wolnym czasie dokształcic się jeszcze , poniewaz karta Kapłana mówi , ze brak Ci wykształcenia , a moze i język kuleje.

Natomiast w tych ogłoszeniach biurowych jest karta 5 buław więc musisz się czyms wykazac , zeby sie dostac , gdyz jest to karta konkurencji i rywalizacji i jezeli Wieza oznaczałaby budyne to karta 2 kielichów porozumienie .Moim zdaniem mozesz spróbowac , chociaz wydaje mi sie , ze hotel jest tu pewniejszy , ale co Ci szkodzi zobaczyc czego tam wymagaja.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...