Jump to content

Czy ona może myśleć o mnie?


sikorka11

Recommended Posts

Witam mam do was pytanie. Otóż ostatnio zerwałam więź z moją przyjaciółką. I teraz cały czas siedzi mi w głowie. Chociaż nie wiem dlaczego tak się dzieje,nie oglądam jej zdjęć,nie mam z nią kontakt,to jak na złość pojawia się w mojej głowie. I to powoduje,że rozmyślam nad jej osobą. Nie chce wrócić do tej znajomości,bo się nie dogadywałyśmy,nie miałyśmy czasu itd. Niektóre zjawiska wskazują na telepatię i mam pytanie czy ona może o mnie myśleć kiedy pojawia się w mojej głowie i ja to odbieram? Bo zauważyłam,że nie tylko z nią tak mam. Ale ona strasznie daję mi w kość. To ona najbardziej przeżyła zerwanie więzi,a ja nie. Więc o co w tym chodzi?

Link to comment
Share on other sites

Może być tak jak piszesz, czyli że ona myśli o Tobie i telepatycznie jakieś np. presje wysyła. Może być też tak, że to samo od Ciebie wychodzi, bo ta osoba jest dla Ciebie nadal w jakiś sposób ważna. W jednym i w drugim przypadku przyczyną jest to, że jest ona w jakiś sposób dla Ciebie ważna - albo samoczynnie wywołuje to u Ciebie myśli o niej, albo przez to że jest dla Ciebie ważna w jakiejś formie, "udostępniasz" jej część swojego umysłu i może telepatycznie go zajmować.

Link to comment
Share on other sites

Jesteś lesbijką ? Serio . Gdy za dużo myślisz o kimś zako****esz się w nim . Wątpię żeby to była telepatia to jest zwykła reakcja na zerwanie z osobą z którą częstą przebywasz .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Jesteś lesbijką ? Serio . Gdy za dużo myślisz o kimś zako****esz się w nim .

 

Hej, to żart? Atak telepatyczny właśnie tak się objawia. Ja miałam ten problem z matką oraz teściową - czy to znaczy, że się w którejś z nich zakochałam? 0_0 Ale chyba nie, bo o żadnej z nich nie myślałam długo (w ogóle nie myślałam w tamtych chwilach), za to one o mnie niestety tak. I bynajmniej nie z miłością. Nauczyłam się to blokować.

Link to comment
Share on other sites

To pytanie do mnie? Zerwać to jedno, blokować ataki to zupełnie co innego. Uważam, że nie należy na to pozwalać nikomu, tak samo jak nie pozwalasz nikomu, żeby Cię wyzywał albo bił. I można to zrobić bez zrywania więzi. Z jedną osobą udało mi się to zrobić - negatywnych emocji tej osoby do siebie nie dopuszczam, pozytywne a i owszem :) Warto pamiętać, że osoba atakująca zazwyczaj sobie nie uświadamia, że komuś robi krzywdę samą tylko koncentracją silnych emocji.

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Witam mam podobny problem rozstalismy sie z chlopakiem 6 miesiecy temu nie widujemy sie nie rozmawiamy jestem w trakcie robienia czegos I nagle w mojej glowie pojawia sie on chce cos powiedziec I wypowiadam Jego imie pomimo tego ze on nalezy dla mnie do historii czy to oznacza ze on wciaz o mnie mysli??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...