Jump to content

burza , woda , statek , lis


haruxharu

Recommended Posts

sen zaczął się od tego na połączeniu morza z rzeczką wchodzącą do lasu stał kamienny statek z wyrzeźbioną na sobie rybą .

potem zaczęło mi się śnic że jestem w willi pełnej gości ale nagle zagasa światło a sztorm próbuje wedrzeć się do domu i widać wodę za oknem w postaci fal pomimo że morze nie jest tak blisko. później śniło mi się że znów poszłam na to połączenie lasu z rzeką ale było tam pełno sieci rybackich z których zrobiono schody na balach i były też na ziemi na bagiennej ziemi bo prawie wpadam w bagno . potem weszłam na te schody z siedzi rybackiej i szłam na takiej prostej podstawie z tych sieci potem zobaczyłam stare kamienne schody i dziewczynkę ona zeszła szybszą połową schodów jak trochę dłuższą i poskręcaną . wreszcie byłam na plaży .podniosłam butelkę z korkiem i zobaczyłam że kumpela łapie jakąś butelkę która spełnia życzenia i później śnił mi się sen we śnie że jestem w świcie sterowanym przez tą kumpele i tam każdy próbował mnie zatrzymać . wyszłam z łazienki do której szybko wszedł jej ojciec bo chciał mnie z niej wyprosić potem w autobusie była kierowcą moja i jej wspólna kumpela ale nie prowadziła choć autobus jechał i zaczęła mnie łapać za ramie i wyginać się jak plastelina . ja odrzuciłam ją i poleciałam w stronę nieba . nagle znów byłam w willi w której były zabite deskami małe okienka które otwierał mój brat a ja mu mówiłam że nie wolno bo znów będę miała sen we śnie a on 2 z 9 pootwierał i znów miałam sen we śnie o samochodzikach z zębami ale też z niego wyszłam i poszłam na końcu nad rzeczkę gdzie były bawiące się dzieci i fajerwerki .dodam jeszcze że na końcu śnił mi się lis (szczenie ) na smyczy który próbował uciec ale go trzymałam w parku gdy siedziałam na huśtawce , park był duży pełen trawy z palcem zabaw obtoczony lasem

Edited by haruxharu
Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Coś dzieje się u Ciebie w sferze uczuciowej. Były lub jeszcze trwają przejścia w tej sferze, kłopot i cierpienie Twoje.I czytając Twój sen dalej powiem,że te kłopoty w sferze uczuciowej w związku będą się jeszcze utrzymywały.Ty w całej tej sytuacji kieruj się swoim sercem i rozumem, nie ulegaj sugestiom innych osób, które będą próbowały Toba manipulować. Postępuj zgodnie z tym co dyktować będzie Tobie Twoje serce i Twój rozum. Bądź rozważna.Nikogo nie trzymaj na siłe przy sobie.Jeśli to prawdziwe uczucie, które Was łączy będziecie razem ale póki co u Ciebie zawirowania.Pozdrawiam i wszystkiego co najpiękniejsze życzę w realu oraz tylko miłych i dobrych snów :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...