Jump to content

Pani Bliźniak i Pan Wodnik


wysoka

Recommended Posts

Guest truskawka

Łączy Was mocna duchowa więź. Nie wystarcza Wam kogoś kochać. Musicie jeszcze z partnerem odczuwać pełne porozumienie. Staracie się zawsze zachować obiektywizm, niezależność i poczucie humoru. Wasze wzajemne uczucia są raczej podobne do więzi braterskiej lub przyjaźni niż romantycznej miłości.

 

To bardzo dobrana para. Oboje szybko znajdą wspólną pasję i temat do rozmów. Wspólne podróże i życie towarzyskie będą sprzyjać rozwojowi tego związku. Pani Bliźnięta będzie musiała wziąć na siebie rolę dominującą w związku, ponieważ Pan Wodnik zupełnie nie będzie przejmował się sprawami życia codziennego. Pan Wodnik fascynować będzie swoją partnerkę genialnymi odkryciami i rozmowami na bardzo wysokim intelektualnym poziomie. Jako że żadne z nich nie przywiązuje wagi do przestrzegania terminów i zobowiązań, nie będą mieli do siebie żadnych pretensji o głupstwa. Trudno im będzie stworzyć dom i rodzinę w tradycyjnym tego słowa znaczeniu. Jeśli się rozstaną, to i tak zostaną przyjaciółmi na długie lata. Aby związek przetrwał długo, Pan Wodnik musi choć trochę zaangażować się w codzienne sprawy i obowiązki.

 

Źródło - Horoskop partnerski i Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski

Link to comment
Share on other sites

Moja droga!

 

Tutaj posłużę się własnymi źródłami i wiedzą. Stanowczo postawię tutaj w związku na to, że bardzo dobrze się rozumiecie. Bardzo często potraficie urozmaicić sobie nudę różnymi wypadami razem, piknikami czy wspólnymi zainteresowaniami. Nie przejmujecie się byle czym, ale jednocześnie jesteście delikatni i uprzejmi. Jedyną przeszkodą to u obojga problemy seksualne i nadpobudliwość. Kiedy wystąpią dysharomnie nie będziecie cierpieć, a rozstaniecie się.

 

Jeśli chcesz jeszcze o coś dopytać, czy o czymś wiedzieć napisz do mnie, ja postaram się odpowiedzieć.

Pozdrawiam, Fjae

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...