Jump to content

jak zinterpretować układ

Meelinda

Recommended Posts

witajcie

od dłuższego czasu wypada mi układ : walet kier, dama kier, król kier w różnych konfiguracjach ale stanowi ona charakterystyczny układ w rozkładzie wręcz

rzucający się w oczy ...jak to można zinterpretować jako trójkąt uczuciowy czy raczej rodzinę?

Jeśli nie jesteście rodziną to oznacza trójkąt:nonono_na:

dzięki :) nie no mnie trójkąty nie interesują dlatego się dziwie - a walet kier przy królu i królowej nie oznacza dziecka ? no tak tonący sie brzytwy trzyma:)

dzięki :) nie no mnie trójkąty nie interesują dlatego się dziwie - a walet kier przy królu i królowej nie oznacza dziecka ? no tak tonący sie brzytwy trzyma:)

jeśli wyglądamy dziecka walet kier musi stykać się z damą karo, rozumiem że nie macie dziecka:oczko2:

• 3 years later...

a dla mnie, to zależy na jakie pytanie stawiasz rozkład, i pod to pytanie interpretujesz to co ci się rzuca w oczy :) Jeżeli się ten układ powtarza, to znak, że to jest tak silne, że się wydarzy na 100% :) przynajmniej ja tak zawsze mam :) Jeżeli pytałaś o dziecko i ten układ kart się pojawił, a [potem ogólnie stawiałaś karty i znowu to samo, to może oznaczać, że będzie bobo :)

• Administrator

No i jeśli taki układ potwierdzi się w co najmniej kilku przypadkach, na przykład przy pytaniu czy para będzie miała dziecko - to u Ciebie połączenie tych właśnie kart będzie to oznaczało, że będzie dziecko, obojętnie komu być kart nie stawiała - sobie czy innym. Wypracowałaś sobie własny idiom :)

Edited by Ismer

w ogólnym rozkładzie na 24 karty kilkukrotnie w przeciagu paru lat nawet w moim własnym przypadku choć nie pytałam o to kart :)

Czasem nie trzeba pytać kart, one same nas informują :) bo z kartami to tak jest, że są bardzo przewrotne i żyją często własnym życiem:)