Skocz do zawartości

Syla 3, proszę o wrózbę..


Mirunia

Rekomendowane odpowiedzi

Sylo, pozostawiam dwa pytania z prośbą o wrózbę...

1. Dot Sfery finansowej;

Zmieniłam przed rokiem stanowisko, niedawno wystąpiłam do szefa o podwyższenie mojego wynagrodzenia. Jakiej odpowiedzi mogę oczekiwać?

2. Dot. uczuć.

Jestem zwierzyną stadną, chyba? czy spodziewać się mogę jakiegoś pana, który by mnie za żonę chciał? :D

Spotykam się z kimś od kilku lat, ale czas mnie nagli a partner chyba nie rokuje na stabilizację.

Pozdrawam Ewa

14.01.1970.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewo z kart wynika , że szef ędzie na takim rozdrozu i może byc tak , że obieca ci podwyzkę , czyli powie , że jest w planach , ale jeszcze nie teraz , nie będzie się spieszył, jeszcze potrzeba cierpliwosci i za jakis czas powinnas dostac podwyzkę.W dominacie jest karta 3 kielichów czyli będziesz swietowac , radowac sie.

Dobrze , że podjełas takie działania , tylko bądz juz konsewentna w swym działaniu , bo karty wskazują , że może byc nerwowa i niezrównowazona , ukrywająąc w milczeniu swoje rozczarowanie , a to nie jest sprzyjjace , raczej masz byc miła i sympatyczna.Zebys się nie buntowała i nie była zbyt dumna i lekceważyła wszystko. tu trzba działac , ale i byc wyrozumiałym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syla, na podwyżkę poczekam, wiem, że łatwo nie bedzie:)

Co do mojego drugiego pytania, nie wiem czy dobrze rozumiem? Też cierpliwie czekać stymulując negatywne emocje na owego pana ?

Śliczniutko dziękuję za wróżbę.

Edytowane przez Mirunia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewo jezeli chodzi o twojego partnera to nie spieszy sie jemu ze stabilizacją , w głowie ma Diabła , więc będzie manipulował i uzalezniał cię od siebie , wiecej jest tu uzalezniena fizycznego niz miłosci .

nie wiem jak jest u niego ze sprawami materialnymi , ale tak jakby nie był gotów na stabilizację z tych wzgledów i tak własciwie stara się upiękrzac i udawac , że wszystko jest wporzadku , ale w sercu ma tez obawy porazki .To co wnosi do waszego zwiazku to widomosci, sms , telefony i spotkania oparte na zblizeniach .

Ty w sercu masz kartę 6 mieczy czyli juz chciałabys odejsc i poznac innego , że by rozpocząc nowy etap w swoim zyciu , myslisz takze o dziecku , ale twoja siła wewnetrzna nakazuje ci jeszcze milczec bo nie wiesz co bedzie dalej i czy warto czekac.Nie widzę rozpadu tego związku , ale ty bedziesz w takim niezdecydowaniu , a On ma siłę i władzę i przewage na d toba i mozliwe , ze bedzie mówił o przyszłosci i dażeniu do stabilizacji , ale wtedy kiedy on chce .Podstawa waszego zwiazku sa ciagłe niespodziewane kłótnie i konflikty i słowa , które ranią.

Dopiero za ok 3 lata twoja sytuacja sie zmieni i będziesz miała prawdziwy związek i rozpoczniesz nowy etap w zyciu.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...