Skocz do zawartości

Anioł Anii


Gość Mana

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję bardzo Daff za 'postawienie' karcioszek :buziak::buzki:

Rozkład, który 'podała' Anez, bardzo ciekawy... :_kwiatek:

1- przyszłe zadania karmiczne w sferze uczuć - 10 monet

Poznanie bogactw sfery uczuć w różnych jej odmianach, uwolnienie się od jakiś ograniczeń czy nieprawdziwych przekonań. Hmm… może założenie rodziny, życie w harmonii. Posiadanie pewnego grona bliższych znajomych, z którymi łączyłyby mnie moje zainteresowania…

 

2- obecne zadania karmiczne w sferze uczuć - 9 pucharów

Hmm… może żeby nie być przesadnie troskliwą, nauczyć się i brać i dawać. Coś już zostało zrobione, jeszcze brakuje tej drugiej osoby aby dzielić z nią życie.

3-to,co już przepracowałem w sferze uczuć - 8 mieczy

Może udało mi się trochę przestać negatywnie myśleć, wyszłam już z pewnej pułapki. Wiem, że nie zawsze jest ławo, ale mi to nie przeszkadza.

4 -przyszłe zadania w sferze działań – Świat

Coś należy zakończyć, albo bliskie jest zakończeniu. Powinnam nieść ludziom miłość… :bezradny:

5- obecne zadania w sferze działań - Koło Fortuny

Żeby nie być biernym, tylko działać. Będą jakieś szanse i należy je wykorzystać. Dużo zależy też od samej Fortuny.

6-zakończone zadania w sferze działań - 6 monet

Nauczyłam się jak dzielić obowiązki w rodzinie. Już jakieś długi spłacone, nauczyłam się pomagać nie czekając na rewanż (?)

7-przyszłe zadania w kontaktach z ludzmi - Sprawiedliwość

Może żeby nie być upartą, nieprzejednaną czy nieustępliwą w relacjach z innymi ludźmi. Żeby znaleźć jakąś równowagę w kontaktach z ludźmi.

8-obecne zadania w kontaktach z ludzmi - Rycerz pucharów

-.- czyżbym kogoś miała zaniedługo spotkać o.O

Może kierowanie się intuicją przy kontaktach z ludźmi czy różnych problemach.

9-zakończone zadania w sferze kontaktów z ludzmi - giermek monet

Nauczyłam się jak to jest w relacjach międzyludzkich w np. w szkole. Zauważyłam pewne prawidłowości..... :mysli:

10-co pomoże utrzymać łączność z moim opiekunem karmicznym w przyszłości - Kapłan

Będzie mnie wspierał, radził. Wystarczy, że zwrócę się do Niego po radę… Także dzięki dalszej pracy nad sobą i nad karmą...

11-jak obecnie wzmacniać kontakt z przewodnikiem duchowym? - 8 pucharów

Po prostu być cierpliwą. Także być świadomą, że nie na wszystko mam wpływ, a niektóre sprawy są niezależne ode mnie. Może także dzięki wędrówce w głąb siebie.

12 -jakie przesłanki z przeszłości świadczą o kontakcie z opiekunem duchowym? - 2 pucharów

Ehmm…… współpracujemy już ze sobą, poznajemy się (?), może ja Jego poznaję. Wspiera mnie i znaleźliśmy już jakby swój własny język do porozumiewania się :bezradny:

13- mój karmiczny anioł stróż - Umiarkowanie

Jest dość cierpliwy i zapewnia mi poczucie bezpieczeństwa, chroni mnie… :mysli: Pewny jest swych racji, pełny siły spokoju…

Będę bardzo wdzięczna za Wasze interpretację/Waszą pomoc.

 

Pozdrawiam :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1- przyszłe zadania karmiczne w sferze uczuć

10 monet

osiągnięcie pełni w uczuciach, spełnienie uczuciowe, bezgraniczne otwarcie się na nowe, ale także możesz stanąć przed wyborem typu mieć czy być

 

2- obecne zadania karmiczne w sferze uczuć

9 pucharów

przede wszystkim pokochać samą siebie, poznać siebie, docenić siebie jako kobietę, człowieka, osobę świadomą swoich wartości i możliwości

 

3-to,co już przepracowałem w sferze uczuć

8 mieczy

udało Ci się wyjść z cienia, nie boisz się już pokazać swoich uczuć, nie chowasz i nie tłumisz ich w sobie

 

4 -przyszłe zadania w sferze działań

Świat

otwarcie się na potrzeby innych, prawdopodobnie będziesz poświęcać swoje dobro dla dobra ogółu

 

5- obecne zadania w sferze działań

Koło Fortuny

te zadania to trochę takie niespodziewane są, bo dawane przez los, na pewno jest ich wiele i przychodzą/trafiają się w różnych momentach

 

6-zakończone zadania w sferze działań

6 monet

zakończona została pewna współpraca z innymi osobami, swego rodzaju spłacanie długu, coś na zasadzie: "pomogłam X, X pomogła mnie i jest równowaga"

 

7-przyszłe zadania w kontaktach z ludźmi

Sprawiedliwość

Sprawiedliwość ładnie się uzupełnia ze Światem na pozycji 4; wydaje mi się, że w przyszłym wcieleniu możesz pełnić jakieś funkcje publiczne i będą one od Ciebie wymagały właśnie dużego poczucia sprawiedliwości, umiejętności wyciągania właściwych wniosków i oceniania postępowania innych ludzi

 

8-obecne zadania w kontaktach z ludźmi

Rycerz pucharów

kierowanie się empatią, sercem, uczuciami w kontaktach z innymi ludźmi, patrzenie na ich postępowanie przez pryzmat uczuć, a nie surowe intelektualne ocenianie

 

9-zakończone zadania w sferze kontaktów z ludźmi

giermek monet

nauczyłaś się pewnych niepisanych zasad panujących i obowiązujących w kontaktach międzyludzkich, coś na zasadzie tego nie wypada, a to wypada

 

10-co pomoże utrzymać łączność z moim opiekunem karmicznym w przyszłości

Kapłan

w kontakcie z opiekunem karmicznym może medytacja, większe uduchowienie, większe otworzenie się na sprawy moralne, spojrzenie na tradycje

 

11-jak obecnie wzmacniać kontakt z przewodnikiem duchowym?

8 pucharów

prosić go zawsze o pomoc, kiedy tego potrzebujesz, nie zapominać o nim, kiedy jest Ci źle i potrzebujesz duchowego wsparcia, on po to jest, żeby Cię wspierać i pomagać :)

 

12 -jakie przesłanki z przeszłości świadczą o kontakcie z opiekunem duchowym?

2 pucharów

był obecny przy Twoich narodzinach i do końca tego wcielenia będzie przy Tobie :)

 

13- mój karmiczny anioł stróż

Umiarkowanie

i tutaj też świetnie współgra 2 pucharów z Umiarkowaniem (podobne energie), wydaje mi się, że Twój karmiczny anioł stróż to Twoja bliźniacza dusza, która zawsze i wszędzie z Tobą jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 -przyszłe zadania karmiczne w sferze uczuć - 10 monet

Osiągnięcie równowagi w sferze spraw ducha ,materii i emocji.Rownowaga ta pozwoli na stabilny związek,stworzenie rodziny z tradycjami które zajmą priorytetowe miejsce w Twojej przestrzeni życiowej.

2-obecne zadania karmiczne w sferze uczuć-9 pucharów

Zasmakować tej miłości i być szczesliwym

3-to, co już przepracowałem w sferze uczuć-8 mieczy

Ty już wiesz ile możesz,ile znaczysz i znasz drogę do spełnienia w tej dziedzinie życia.

4-przyszłe zadania w sferze działań -Świat

Bądz wytrwała i doprowadz sprawy do końca jest szansa na stworzenie związku w którym jednością będą ciała,dusze i umysły.

5-obecne zadania w sferze działań-Koło fortuny

Zdaj sobie sprawę,że sa okresy szczęścia i nieszczęścia bo koło sie cały czas kręci.Wykorzystuj najlepsze,nadarzające się okazje aby zmienić swoją sytuację na coraz lepszą,ciesz się chwilami szczęścia.

6-zakończone zadania w sferze działań- 6 monet

Osiągnęłaś równowagę w dawaniu i braniu.

7-przyszłe zadania w kontaktach z ludzmi -Sprawiedliwość

Naucz sie myśleć głową bardziej niż sercem,badz cierpliwa,wycisz emocje i niebój sie zmian.

8-obecne zadania w kontaktach z ludzmi -Rycerz pucharów

Konsekwencja,pokaz swoje uczucia,emocje,jeżeli są jakies konflikty niech nastąpi pojednanie i pokój.

9-zakończone zadania w sferze kontaktów z ludzmi -giermek monet

Stałaś sie bardziej pewna ,stanowcza,jeżeli jest szansa, starasz sie by inni poznali Cie taka jaka jesteś.

10-co pomoże utrzymać łączność z moim opiekunem karmicznym w przyszłości-Kapłan

Twoja wiara w to ,że On jest i możesz na niego zawsze liczyć.

11-jak obecnie wzmacniac kontakt z przewodnikiem duchowym-8 pucharów

Twoje wnętrze podpowie Ci jaka wybrać drogę.

12-jakie przesłanki z przeszłości świadcza o kontakcie z opiekunem duchowym?2 pucharów

Przeobrażenia jakie w Tobie następują swiadczą o Waszej współpracy.

13-mój karmiczny Anioł Stróż-U miarkowanie

To Anioł wewnętrznej równowagi i harmonii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1- przyszłe zadania karmiczne w sferze uczuć - 10 monet

Bardzo możliwe, że będziesz mieć okazje do osiągnięcia równowagi uczuciowo -materialnej. Możliwe, że pojawi się w Twoim życiu ktoś, z kim będziesz planować wspólną przyszłość z czasem

 

2- obecne zadania karmiczne w sferze uczuć - 9 pucharów

Doceniać siebie, sprawiać sobie radość, ale także być ciepłą, sympatyczną wobec innych, jednak z zachowaniem asertywności :)

 

3-to,co już przepracowałem w sferze uczuć - 8 mieczy

Jakieś blokady emocjonalne możliwe, że miałaś, które udało się już do tej pory przełamać, dzięki czemu łatwiej jest Ci nawiązywać bliższe relacje z sferze uczuć

 

4 -przyszłe zadania w sferze działań – Świat

Powinnaś otworzyć się na świat dosłownie, przyjmować wszystko co przynosi, ale także dzielić się tym co posiadasz z innymi. A więc korzystaj z spotkać ze znajomymi, randek, ofert pracy...bierz wszystko :)))

 

5- obecne zadania w sferze działań - Koło Fortuny

tak, powinnaś otworzyć się na zmiany, iść w ich kierunku bo wszystko co wydarzy się niebawem albo ludzie, którzy staną na Twej drodze mogą być "po coś". Wyłapuj takie okazje i nie bój się zmian.

 

6-zakończone zadania w sferze działań - 6 monet

Możliwe, że nauczyłaś się być tolerancyjną w kontaktach z otoczeniem albo też bardziej asertywną by otoczenie nie wykorzystywało Twej dobroci zbytnio

 

7-przyszłe zadania w kontaktach z ludzmi - Sprawiedliwość

Dawaj innym z siebie tyle na ile zasługują... Nagradzaj i odwzajemniaj dobroć, życzliwość, ale trzymaj dystans wobec tych, którzy nie mają dobrych zamiarów

 

8-obecne zadania w kontaktach z ludzmi - Rycerz pucharów

Otwórz się na miłość, możliwe, że spotkasz kogoś wrażliwego, uczuciowego albo jest w Twoim otoczeniu ktoś, komu nie jesteś obojętna i gdzieś tam po cichu skrycie wzdycha do Ciebie, albo Ty powinnaś być tym uczuciowym rycerzem, który daje od siebie sympatię, ciepło i dobroć :)

 

9-zakończone zadania w sferze kontaktów z ludzmi - giermek monet

Stałaś się bardziej rozsądna, stanowcza w kontaktach z otoczeniem

 

10-co pomoże utrzymać łączność z moim opiekunem karmicznym w przyszłości - Kapłan

Łączność pomoże utrzymać Ci Twoja wewnętrzna mądrość. Możliwe, że kierowanie się swoimi zasadami, bycie wyważoną, rozsądną pomaga Ci mieć "jasny" umysł, dzięki któremu łatwiej jest się kontaktować z "górą"

 

11-jak obecnie wzmacniać kontakt z przewodnikiem duchowym? - 8 pucharów

wsłuchiwać się w siebie, wzmacniać i pracować nad swoją intuicją, śledzić swoje sny

 

12 -jakie przesłanki z przeszłości świadczą o kontakcie z opiekunem duchowym? - 2 pucharów

dobroć ze strony innych ludzi, którzy pojawiają się w Twoim życiu by Cię bezinteresownie wesprzeć, gdy tego potrzebujesz. Są to osoby zesłane przez opiekuna duchowego, który poprzez doświadczenie dobroci i wsparcie wzmacnia Cię

 

13- mój karmiczny anioł stróż - Umiarkowanie

Piękny anioł i bardzo silny:). Wspiera Cię w Twej drodze życia w odpowiednich momentach, czuwa nad Tobą i wiedz, że w najgorszych momentach zawsze przy Tobie będzie :przytul:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...