Jump to content

Widelec, morderca


klaudiaaa92

Recommended Posts

Witam.

Śniło mi się, że mężczyzna w masce a'la Teksańska Masakra chciał zabić mnie widelcem. Najpierw próbował wyważyć drzwi mojego mieszkania. Kiedy mu się to udało wszedł do kuchni a ja z mamą synem i siostrą (której nie mam) zamknęłam się w moim pokoju. On usiadł i czekając aż wyjdziemy oglądał telewizję. Kiedy wychyliłam się żeby zobaczyć co robi on wszedł do pokoju i powiedział że nas pozabija. Wtedy powiedziałam żeby zabił tylko mnie i żebyśmy wyszli na zewnątrz. Kiedy on ubierał buty (?) ja zbiegłam po schodach i zaczęłam uciekać on zaczął biec za mną, rzucił widelcem w moją stronę i wtedy się obudziłam. Uczucia miałam bardzo mieszane. Z jednej strony bałam się ale nie o siebie tylko o swoją rodzinę z drugiej byłam bardzo wściekła i sama chciałam go zabić.

Edited by klaudiaaa92
Link to comment
Share on other sites

Z Twojego snu przebija silna niechęć (czy wprost nienawiść) do mężczyzn. Energie męska i żeńska są sobie silnie przeciwstawione. Być może wynika to z Twoich doświadczeń, a być może wpojono Ci w domu rodzinnym, że mężczyzna jest z natury zły i niegodny zaufania. Może Twoja matka programowo daży mężczyzn niechęcią albo Twój ojciec jest/był agresywny i nie mogłaś na niego liczyć?

Ten morderca - mężczyzna - wdziera się do Twojego domu, kuchni, narusza drzwi, jakby wdzierając się jednocześnie w Twój intymny świat. Mam wrażenie, że w tym śnie ukazuje się Twoja nienawiść projektowana na mężczyznę, czyli tak prawdę Ty go nie chcesz w swoim życiu. Prawdopodobnie nie chcesz się związać z mężczyzną. Widzę też w tym widelcu pewne odniesienie do seksualności, którą postrzegasz negatywnie, jakbyś była nią atakowana wbrew swojej woli. Maska oznacza, że nie możesz rozpoznać natury tego mężczyzny, jakbyś uważała, że nie da się dobrze poznać mężczyzny, bo on ukrywa swoją prawdziwą naturę.

Jest też możliwość, że sen jest wywołany niedawnymi wydarzenia - masz natarczywego wielbiciela albo zerwałaś z zaborczym chłopakiem itd. Raczej nie jest proroczy.

Zastanów się - skąd ta niechęć do mężczyzn? Takie uczucie może być uzasadnione, ale tak naprawdę najbardziej szkodzi Tobie i ogranicza możliwości poznawania nowych ludzi.

Link to comment
Share on other sites

Guest LuckyBoy94

Ysabell ja Ci bardzo dziękuję za interpretację ;) Próbowałem się do niej zabrać, ale sen mnie strasznie "mącił".

Ja bym jeszcze tylko dodał, że klaudiaa boi się mężczyzn, ale to zresztą wynikowe z Twojej interpretacji ;)

Link to comment
Share on other sites

Boi się mężczyzn. Mam wrażenie, że najbardziej boi się wdzierania się ich do swojego intymnego świata, o czym świadczą symbole takie kuchnia, widelec, buty, wywarzanie drzwi. Te symbole odnoszą się przede wszystkim do seksualności, ale jak się to ma do życia na jawie - wie tylko Klaudia. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...