Skocz do zawartości

proszę o wróżbę, niech mam już sił do życia


Dirty

Rekomendowane odpowiedzi

Imiona są tez potrzebne ale tu nie wiem czy jest potrzeba stawiania kart na was. Lepiej tylko na Ciebie. Co się wydazy u ciebie a kolesia jak chcesz sama możesz się pozbyć a kart nie ma o co pytać.

Możesz zmienić swój nr telefonu możesz zagrozić

ze nagrywasz rozmowę i zglosisz na policję ale myśle ze ty wolisz się uzalac i robić z siebie cierpiennice zamiast wziąć życie w swoje ręce. Mam tez takie wrażenie, ze go nie pogonilas licząc ze mu przejdzie

i wróci. Jest mnóstwo sposobów na pozbycie takiego pizdusia. Tylko ty musisz tego chcieć. A on niech se żyje jak

chce. Zdradzal to zdradzal. To już jest za tobą teraz inna ma przekichane...

Także podaj jeszcze swoje imię to lepiej postawie na ciebie.

I nie myśl ze napisałam tu tak ostrym językiem ale myśle ze ci się przyda klaps na to bo

to co się dzieje to nie tragedia tylko dość śmieszna sytuacje gdzie durny i nic nie wart facet dzwoni do dziewczyny żeby się dowartosciowac. Tak na to zobacz ze on wie ze to ty tutaj jesteś na wygranej pozycji a on stracony stad takie zachowanie. Śmiej się z tego a nie rycz. Bo placzesz nie nad sobą a nad nim chociaż on sam wie ze jest gowno wart.

Buzka

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci. Ja swoje też wcześniej narozrabiałam co w częsci pogorszylo sytuacje ale nie chcialam juz do tego wracac wiec podalam to co mialo miejsce ostatnio.

Masz racje jakos cieżko mi wziac swoje zycie we wlasne rece choc wiem ze mam jakies mozliwosci ale w sprawach uczuc jestem slaba i łatwo mnie rozmiekczyc.

Moje imie to Ela.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elcia normalne ja tez jestem ale nie daje już sobą pomiarac. Powiedziałam basta. To jak mnie traktują inni to tylko moja zasługa a za życia sobie czyscca nie będę fundowac ;)

Ela jutro ci karty postawie. W niedziele wole tego nie robić.

Postawie tarota i wylosuje ci archaniola i rune ochronna dla

Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELu uczucia do końca 2011 roku powiem ci zapowiadają się imteresujaco. Jest jakiś kolega którego znasz, który zacznie się tobą interesować. Z tego narodzi się naprawdę fajne uczucie. Początek nowej miłości, która będzie miała szanse i to

ogromna w przerodzenie się w coś wiecej niż czylko glupiutkie podchody. Kolega jest raczej starszy od

Ciebie i jest osoba stabilna nie wyglada ni na kogoś rozchwianego.

Także wyglada na to, ze zacznie się jednak stabilizowac :)

w przyszłym roku raczej bliżej końca jest możliwe, ze wyjdziesz za mąż. Tak mi pokazują karty wiec będzie się dziewczyno działo. Bo wszystko będzie zmiezalo w tym kierunku także bądź gotowa na zmiany ;)

 

Przesłanie z kart Archanielskich:

 

„Użyj swojej danej od Boga mocy i intencji, by zamanifestować błogosławieństwa w swoim życiu.”

 

Dodatkowe znaczenie:

„Jesteś znakomitością: mędrcem, wiedzącym, wysokiej rangi kapłanem, czarodziejem i doskonałym manifestatorem. Teraz jest czas na wezwanie twojej duchowej siły oraz mocy i przejście do czynów. Pełen miłości stanowczo przekształć swoje zamiary w rzeczywistość. Pomódl się w ich intencji i poproś o przewodnictwo oraz znaki, które pomogą Ci nadać manifestacjom najlepszy z możliwych kształt.”

 

Praca z Archaniołem Razielem:

Imię Archanioła Raziela znaczy „Tajemnice Boga” a on sam pomaga Ci zrozumieć ezoteryczne, duchowe pomysły i wykorzystać je w praktyce. Przywołaj Raziela, by asystował Ci w alchemicznych działaniach przemiany pomysłów w złoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Ci pięknie Selenit za wróżbę i słowa pełne nadzei :)

Co do tego kolegi to czy wiadomo coś o nim bliżej?

 

Przesłanie chyba sobie wydrukuję i będę codziennie powtarzała, żeby nie zapomnieć o tym przechodzeniu do czynów i mocy bo z tym mam właśnie problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witaj Selenit, Twoja wróżba częściowo się spełniła :) ostatnio na portalu społecznościowym odezwał się zapomniany kolega ze szkoły, który podobał mi się w przedszkolu ale w tym samym czasie mi przeszło wiec mam nadzieję, że to nie o niego chodziło we wróżbie :-D Nieco wcześniej niespodziewanie odezwał się tez starszy kolega z ktorym kiedys byłam. Tak wieć częściowo uznaję wróżbę za spełnioną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...