Skocz do zawartości

Śmierć dziecka ;/


Milka86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzis sniło mi się, ze moj brat oznajmil mi bardzo smutna wiadomosc. Zmarł jego 2 miesieczny synek :( snilo mi sie to na samym koncu snu, wczesniej nie pamietam co mi sie snilo, ale juz prawie bylam rozbudzona...czulam ze sen odchodzi i wtedy ten obraz...brat mowi mi ze malutki zmarl. Obudzilam sie taka smutna bardzo sie wystraszylam :( teraz ciagle o tym mysle co to moze oznaczac w senniku niby pisze, ze to niespodziewany sukces.....no ale takie rzeczy maja byc zapowiedzia sukcesu....? Boje sie......1 raz mialam taki sen...jesli ktoś wie co to znaczy prosze o pomoc, bo zamartwiam sie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam osobiście nie lubię senników (korzystam od wielu lat tylko z jednego, który dzielnie mi służy), rozbrajają mnie takie stwierdzenia, jak np. ZOO - będziesz bogaty i wyjedziesz na granicę (autentyk, z sennika który dostałam). Buahaha xD Sny rzadko są zapowiedzią jakiś zdarzeń, raczej pokazują nasz obecny stan umysłu ;p

 

No, ale skupiając się na Twoim śnie: nie wiem, jak wygląda sytuacja rodzinna i czy malutki ma się dobrze, ale umierające dziecko oznacza nieudane plany, żal, rozstanie. Tobie nie śni się jednak "jakieś tam dziecko", tylko konkretny członek rodziny. Trochę ciężko mi ocenić, czym się w związku z nim martwisz, jeśli jest to zdrowe dziecko, to powiedziałabym, że chodzi tu bardziej o brata i jego obecną sytuację. Napisz może więcej na ten temat, sen stanie się wtedy jasny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wyjasniam. Brat jest bardzo mlody ma 19 lat jego zona 18. Nie planowali dziecka ale wszyscy malutkiego bardzo kochamy. Sytuacja jest nie az tak zla bo maja juz swoje mieszkanie- wynajmuja, jednak mieli dostac mieszkanie od moich rodzicow niestety brat zaczal sie stawiac rodzicom, kloci sie z nimi na kazdym kroku ze sie wtracaja w ich sprawy, a wiem ze rodzice chca dobrze duzo mu pomagaja w przeciwienstwie do tesciow, takze rodzice grugo sie zastanawiaja czy to mieszkanie im dac, dodam ze mieszkanie mialao byc dla mnie, mam prawie 23 lata. Co do dziecka to jest ogolnie zdrowe, poza lekkim katarkiem od 2 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, to trudna sprawa, chciałabym jak najlepiej przekazać moje odczucia, bo są niemal nieuchwytne. Na symbolikę umierające dziecka nałożyłabym kilka spraw - brat zupełnie niespodziewanie sam musi przestać być dzieckiem (wiesz, wydaje mi się, że on niechętnie podchodzi do tego dziecka, ten sen mógł to w całości oznaczać), po za tym wzięzi w rodzinie przez te kłotnie stały się nadwyrężone. Mam takie wrażenie, że chwilowo każdy z Was stał się "samotną wyspą", podzieliliście się na kilka maciupeńkich obozów (to też mogłaby symbolizować śmierć). Oczywiście, nie mówię, że będzie tak na zawsze, problemy pewnie za jakiś czas się rozwiążą i wszystko wróci do względnej normy.

Edytowane przez Reina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, to prawda podzielilo to nas ;/ ale bardzo kochamy maluszka i nikt nie zaluje, ze jest na swiecie. Jest naszym skarbem a brat rowniez bardzo go kocha opiekuje sie nim widac bardzo duza awięź pomiedzy nim a dzieckiem z matka jest to samo. Klotnie sa pomiedzy rodzicami a bratem, oraz teraz ja zostalam na boku, zawsze bylam na 1 miejscu a teraz przez ta sytuacje sie klocimy, bo wszystko poszlo dla brata a on nie potrafi tego docenic, ze ktos mu pomaga i jest niemily, a rodzice duzo mu daja. ciagle zastanawia mnie ten sen ;/ dlaczego akurat taka smutna wiadomosc......śwmierc to powazna spr. szkoda, ze tak ogolnie mozna to zinterpretowac a nie bardziej szczegółowo co to oznacza.....;/ no ale mimo wszystko dziekuje za odpowiedz.....moze cos sie jeszcze nasunie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...