Skocz do zawartości

Proszę o wróżbę.


jagoda777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam miło

 

Chciała bym się dowiedzieć czy mój mąż nadal mnie zdradza lub ma kontakt z byłą kochanką.Czy kiedyś poprawi się nam sytuacja finansowa

ja ur.22 maj 1969 mąż 19 maj 1970

będe wdzieczna za odp

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagodo w kartach nie widac , zeby mąz cie zdradzał to co wnosi do zwiazku to tak jakby nowy etap w zyciu , radośc i optymizm i to zwiazane jest tez z dzieckiem.

W głowie ma cieplią i systematyczna prace , a wsercu Kapłankę wiec przypuszczam że to jestes ty jako matka jego dzieci.

Na zewnątrz czuje sie samotnie i przyglada sie waszemu zwiazkowi poszukując sam przy tym swojej drogi i odpowiedzi kim jest i dokad zmierza.

Ty snujesz jakies plany na przyszłośc moze jakąs podróz , wyjazd , bo w sercu masz karte swiata więc chciałabys znalezc wreszcie swoje miejsce i czuc sie szczesliwa i zadowoloną .wazne sa tez dlaciebie sprawy finansowe , które potrzebne beda dla dzieci .podstawa waszego zwiazku jest karta 2 mieczy to karta , która wskazuje na wewnetrzne rozdarcie i niemoznosc podjecia decyzji , oraz problemy i konflikty z którymi ciezko sobie poradzic.Wisi na dwami karta Sprawiedliwosci więc to rachunek do zapłacenia , ale i sprawy urzedowe , które moga was czekac .Jak narazie to trochę życie zgłowa w chmurach i niby będzie stabilizacja , ale rozczarowanie emocjonalne i sytuacja , która czasami was przerosnie i ciezko będzie sobie poradzic , ale jakos sobie poradzicie.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...