Jump to content

śmierć


galadieraa

Recommended Posts

Witam. śniła mi sięnad ranem moja śmierć. Leżałam w łóżku obok mojego narzeczonego i powiedziałam mu że cierpie na jakąś chorobę, że jak stężenie jakiegoś składnika w mojej krwi osiągnie wartość 130 to umrę. Miałam na sobie tę samą koszulkę nocną, wszystko było identyczne jak w rzeczywistości. Wiem że ta wartość osiągneła to 130, zaczęłam słabnąć, chciałam jeszcze coś zrobić i pójść do kuchnii napić się wody z nadzieją że trochę to obniżę, ale się obudziłam. Czy ten sen coś oznacza? Obudziłam się przerażona i przez kilka godzin nie mogłam już zasnąć..

Link to comment
Share on other sites

Guest LuckyBoy94

Oznacza. To odzwierciedlenie Twojej obecnej sytuacji ze związku. Coś jest nie tak u Was w związku, jeśli "stężenie jakiegoś składnika" (np cierpliwosci, wyrozumialosci) przekroczy 130 to umrzesz - wewnetrznie. Wartosc przekroczyla te 130, wiec jestes naprawde blisko tej "wewnetrznej smierci". Chcesz się napić, masz nadzieję, że to obniżysz - nie chcesz tej własnej śmierci, próbujesz się wyciszyć.

Teraz przechodzę do przełożenia tego na real - w tym zwiazku jakbys nie okazywala uczuc (nie mowie o czulosci itd tylko raczej chodzilo mi o problemowe np samotnosc) i nie uzewnetrzniala sie. Dusisz w sobie emocje, starasz sie twierdzic, ze nie zauwazasz problemow. Jesli czegos z tym nie zrobisz umrzesz wewnetrznie, a na to pozwolic nie mozesz, bo trzeba dzialac zgodnie ze soba.

Zycze powodzenia,

Pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

Śmierć często znaczy,zakończenie jakiegoś etapu w życiu. Zmianę... Może w ostatnim czasie coś zakończyłaś lub zakończysz,albo :) jesteś w trakcie zakańczania. A liczba 130 może nieść ze sobą jakiś przekaz...

Link to comment
Share on other sites

Witaj galadieraa ! To bardzo czytelny i jednoznaczny sen. Wasze relacje /w których jest nie najlepiej/ diametralnie się zmienią, nastąpi przełom i później poprawa jakości związku, ale niestety nie nastąpi to szybko - ponieważ ten sen nie z tych spełniających się już. Druga sprawa - Ty musisz być tym katalizatorem zmiany jakości związku, czyli to Ty zrobisz coś co go zmieni. Więc działaj, ponieważ nikt lepiej od Ciebie nie wie co tam szwankuje, i nikt lepiej od Ciebie nie znajdzie dobrego, właściwego rozwiązania. Sen dobrze rokujący.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...