Skocz do zawartości

Pomocy:( proszę o wróżbę...


mila8815

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

 

Mam na imię Emilia (ur.15.04.1988r.) i jestem w związku z Jackiem (ur.05.01.1084r.) od roku. Układa nam się i jest nam razem dobrze, ale ostatnio mój przyjaciel (Sławek, ur. 31.10.1982r.) z którym znam się już 7lat wyznał mi miłość i chce o mnie walczyć, kiedyś czułam coś do niego ale teraz mam mętlik w głowie bo nie wiem co o tym myśleć, a nie chce potem niczego żałować ani też nikogo zranić. Proszę o pomoc bo nie wiem co mam robić.

Czy dalej będę szczęśliwa z Jackiem a Sławek znajdzie kogoś? Czy stracę tą przyjaźń, a może będzie zupełnie inaczej?

 

Proszę o pomoc bo to nie daje mi już spokojnie spać:(((

Emilia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sobie postawić jedno pytanie. Którego z chłopaków kochasz bardziej. Sądząc po ilości lat spędzonych ze Sławkiem napewno go kochasz i napewno nie chcesz skrzywdzić. Im dłużej będziesz to przeciągać tym bardziej się pogubisz a i będziesz krzywdzić obydwu Jacka i Sławka. A tak po prawdzie jeśli coś czułaś do Sławka, a nie było to tylko zauroczenie (sama to wiesz najlepiej) to to uczucie wciąż jest obecne. Moja rada pospędzaj ze Sławkiem troche czasu i zobacz jak bardzo ci na nim zależy. Powodzenia ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za radę, a mogę jeszcze się dowiedzieć z którym z nich będę bardziej szczęśliwa? Cały czas podtrzymuję zdanie że skoro jestem z Jackiem to coś znaczy i nie chcę go stracić. A Sławek ma bogatą przeszłość, która nie wiem czy nie wpływałaby potem na nasze relacje ponieważ ma dzieci. Więc chyba trzymam się "mniejszego zła". Sama juz nie wiem:( ale bardzo dziękuję i naprawdę zastanowie się nad ta radą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozlozylam karty na Jacka i Slawka. Mysle ze powinnas dac sobie spokoj ze Slawkiem. laczylaby Was duza namietnosci widac Ze masz przemozna chec sprobowac tego zwiazku, ale w przyszlosci slawek moze stac sie nieszczery, moze cos ukrywac lub manipulowac sytuacjami w jakis niejasny sposob. w ktoryms momenci moze przestac odbierac telefony, poprostu mozesz stracic z nim kontakt, co sprawi Ci wiele krzywdy i bolu (karty: sila, ksiezyc, rycerz mieczy). Jesli chodzi o Jacka to czujesz sie troche odpowiedzialna za ten zwiazek, bierzesz duzo na siebie, ale laczyc was bedzie przyjazn, zadnej krzywdy czy lez ze strony Jacka. Dobry przyjeaciel w zwiazku, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...