Skocz do zawartości

Prośba o wróżbę


dzydzy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam na imię Lidia (26-02-90). Od ponad roku byłam z związku (Bartek 02-09-90). Było cudownie, ale on zawsze powtarzał, że jeszcze się nie wyszalał, nie ukrywał, że będzie chciał to robić. Teraz zaczął wymarzone studia 150 km ode mnie. Jestem dosyć zaborcza i zbyt zazdrosna. Zaczeły się kłamstwa, kłotnie i generalnie doszłam do wniosku, że jeśli mamy mięć przerwe to to jest ten moment. Jeśli mam być z nim to wróci i będzie już tylko mój, a jesli nie to nawet gdybym go siłą trzymała to w końcu odejdzie. Podejrzewałm, że on doszedł do tego samego wniosku i to było prawda. Zaproponował przerwe, przyjaźń, nie obiecywał że na pewno będziemy razem kiedyś razem. Stara się byc wobec mnie fair mówi, że jestem cudowna, ale on chce jeszcze czegos sprobowac, a nie chce tego robic za moimi plecami. Ze chce moc kiedys powiedziec mi wprost ze jestem jedyna. No i wsyztko bylo ok poki cały ten pomysł nie został wypowiedziany na głos. Ja czuje się obecnie całkowicie rozbita, próbuje sobie z tym radzić bo i przecież jakoś poradzić sobie musze. Ale moje pytanie: co karty mówią na temat naszej wspołnej przyszłości? jest czy jej nie ma? wróćimy do siebie? i czy wogóle będziemy w stanie być przez ten okres przyjaciółmi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, ale ze mnie gapa. Czytałam ten regulamin bo zastaanwiałam się cyz sa jakieś mocno okreslone reguły co do zadawania pytan i formy postu, ale w polowie regulaminu wyskakuje mi reklama i nawet teraz jak sprawdzałam o co ci chodzi juz chciałam opuszczac ta strone bo nie pomyslalam, ze dalej moze cos byc.

Moj bład- przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...