Skocz do zawartości

Prośba o wróżbe


pavlitto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie:) Proszę o wróżbę, oczekujemy z partnerką dziecka ,dziecko ma przyjść na świat lada dzień chciałbym się dowiedzieć czy poród przebiegnie bez żadnych komplikacji oraz czy będzie długo trwał i czy z dzieckiem i moją partnerką będzie wszystko dobrze?Chciałbym się także dowiedzieć czy inwestycja w własny biznes może przynieść powodzenie w sytuacji finansowej lub zmiana pracy? I ostatnie pytanie dotyczy naszego związku czy będziemy szczęśliwą rodziną i czy damy rade zmierzyć się z wszystkimi przeciwieństwami losu? nasze daty urodzenia to moja 21.12.1989 a mojej partnerki 09.07.1992

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawełku młodzi jestescie oboje i jezeli ma sie zdrowie i checi do pracy i rozwoju osobistego to dlaczego macie nie dac rady i nie byc szczesliwa rodzina .Wszystko zalezy od Was i waszych checi.

o dziecku nie pisze poniewaz nie wiem czy juz sie urodziło , a post jest juz zadany pare dni temu .

Nie wiem co to za przeciwnosci losu o których juz sie boisz i piszesz bedac w tak młodym wieku .Z kart wynika , że jak narazie myslisz o zamieszkaniu razem o zwiazku no własnie czy wy jestescie juz małzenstwem?

Bo ty masz w głowie zamieszkanie i zatwierdzenie zwiazku.Twoje serce ma uczucia do partnerki , ale ty jestes taki romatyk , który jeszcze nie jest pewien czy juz znalazł prawdziwe to swoje szczęscie.

Na zewnatrz w otoczeniu jest Ci dobrze , ale tu jakas kobieta samotna tak jakby sprzyjała i była pomocna w sprawach finansowych i domowych.

 

To co wnosisz obecnie do tego zwiazku to tak jakbys czuł sie uwieziony i nieazdowolony , bo sytuacja jest nie jasna , czyzby dziecko was zaskoczyło? i teraz jest twoje uczucie tak jakbys sie zawiesił i nie wiedział co dalej będzie , takie utknięcie w martwym punkcie.

Twoja partnerka tez jest na etapie przygnebienia i takiej niepewnosci czy wszystko sie powiedzie we wspólnym zamieszkaniu.

W sercu ma dziecko , chłopca wiec przypuszczam , że narodzi sie chłopiec , ale obawia sie , że nie da rady podołac obowiazkom , bo jej mysli tez krążą o jakims Królu denarów bogatym , i majacym własna firme , biznes i moze dlatego boi sie że nie podoła wszystkiemu , ale da radę.

Najblizsza przyszłosc to czas dochodzenia do formy i równowagi , cierpliwosc i poswiecanie sie.

jezeli chodzi o własny biznes to nie wiem co chcesz robic? , ale karty wskazują , e mozesz miec konkurencje i musisz byc dobrze przygotowany i przeszkolony to jest taka szansa , ale twoje doświadczenie jest jeszcze słabe i wiele jeszcze musisz sie nauczyc , ale potrzeba tu wytrwałosci i cierpliwosci i to co zapracujesz bedzie prosperowało na przyszłośc.pozdrawiam i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje bardzo za wróżbę miałaś racje urodził się synek :) nie jesteśmy jeszcze małżeństwem ale ja intensywnie o tym myślę bo chce z Izą spędzić resztę życia! dziecko nas nie zaskoczyło oboje chcieliśmy tego :) mam nadzieje że wszystko będzie dobrze więc dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...