Skocz do zawartości

Szukam pomocy.


BourbonKid

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegos czasu interesuję się numerologia i szukam pomocy takiej bardziej profesionalnej aby ktoś mi wytłumaczył co i jak. Zainteresowało mnie to gdyż na róznych stronach różnie piszą o samej mojej liczbie urodzenia a chciałbym mieć źródło najbardziej pewne. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zrozumiec to trzeba samemu chociaz trochę sie zainteresowac i dlatego potrzebny jest kurs , albo poczytaj jest sporo książek na ten temat.

tu jest dział numerologii , gdzie mozna sporo poczytac i sie dowiedziec, nie wiem co najbardziej Cie trapi.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowało mie ze względu na dopasowanie dwóch dat urodzenia do siebie. Na jednej stonie na temat mojego nr 8 przeczytalem że moge być tylko z inną 8 a na innej stronie już coś zupełnie innego i temu mnie tak zainteresowało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ósemką, oto co powinieneś wiedzieć:

 

W numerologii Ósemka reprezentuje dwa światy: ducha i materii. Osoba urodzona pod wpływem tej Cyfra to nietuzinkowa postać, wyraźnie odróżnia się od tłumu. Jest trochę ekscentryczna, przejawia skłonności anarchistyczne i... dążenia okultystyczne ! Z drugiej strony uważa, ze pieniądze symbolizują potęgę i władze, warto wiec mieć ich naprawdę dużo. Wiele Ósemek nie zdaje sobie sprawy, ze los przeznaczył im kilka worków złota, wiec nie chce im się zmobilizować do działania. Jeśli tylko uda im się pokonać własna pasywność, ruszają pełna para i świat stoi przed nimi otworem ! Dość powoli, ale nieugięcie posuwają się do przodu niczym czołg. Są metodyczne i dokładne, potrafią tez korzystać z doświadczeń ( swoich i cudzych ). Myśli Ósemki skierowane są ku przyszłości, lecz widzi ja raczej w czarnych barwach. Ten fatalizm bywa na tyle silny, ze zabija radość życia i chęć działania. Ósemka rzadko szaleje z miłości, woli związki oparte na przyjaźni i wspólnych dążeniach. Bywa oschła, nie lubi zdradzać swoich uczuć. Trudem znajduje zrozumienie, ale tez nie bardzo liczy się z opiniami otoczenia. Często uważa się za nieomylna, choć na plus można jej zaliczyć wyjątkowa odwagę w wyrażaniu własnych przekonań. Bywa samotna, ponieważ nie szuka kompromisu, nie uznaje półśrodków i nie znosi sprzeciwu. Kto ja bliżej pozna, wie, ze jest nieocenionym, lojalnym przyjacielem, doradca i opiekunem. Większość Ósemek ma dość trudne życie, musi walczyć z przeciwnościami losu, ale może osiągnąć naprawdę wiele ! Musza tylko pokonać czarnowidztwo i bierność. Nie powinny tez szczególnie opierać się na ludziach, bowiem prawdziwe sukcesy mogą zawdzięczać tylko sobie ! Najlepszy okres w roku: od 22 grudnia do 20 lutego, korzystne dni miesiąca to te, które sumują się w czwórkę ( np. 13 i 22 ), a dni tygodnia to niedziela i poniedziałek. Kamieniami przynoszącym im szczęście są: czarna perła, szafir, czarny diament i ametyst. Kolory którymi powinna się otaczać Ósemka to purpura, granat, ciemna szarość i czerń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja też jestem 8 i niewiele z tego opisu do mnie pasuje... Dla mnie ósemki to osoby uparte, które nie znoszą gdy ktoś lub coś im się sprzeciwia. Chcą, aby świat się kręcił wokół nich. Przywiązują dużą uwagę do wszelkiej fizyczności, a w zwłaszcza do dóbr materialnych. Lubią dyrygować i narzucać innym swoje zdanie, dlatego pod tym względem nadają się na szefa. W miłości i przyjaźni są wierne, czułe i oddane. Są indywidualistami. Prawdą jest natomiast, że mają trudne życie i muszą zmagać się z przeciwnościami losu.

Edytowane przez pawel116
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...