Skocz do zawartości

Prośba o interpretację snu - mięso


Maiko1

Rekomendowane odpowiedzi

proszę o interpretacje:) Jestem ze swoją mama i siostrą na jakims targu...już wszyscy się zbierają jest typowa szarówka...miałam świadomość, ze jest to dzień przed Wielkanocą...chodzi mu tymi alejkami i mama zatrzymuje się przez jakąś budką z mięsem...pod tą budką leżą kawałki mięsa...ubłocone, w piachu...Byłam zaciekawiona czemu one tam leżą...ale, poszłyśmy dalej...potem postanowiłam się wrócić po nie...pamiętam, że biegłam z błękitną reklamówką...mama mówiła, abym się nie wracała, ale ja się uparłam...podeszłam do budki, ale stali przy niej jacyś ludzie, więc postanowiłam poczekać az sobie pójdą, pamiętam, ze czułam wtedy zniecierpliwienie i złość, bo kiedy byłam tam za pierwszym razem nikogo nie było...postanowiłam poczekać aż pójdą...przeszłam się kawałek...po chwili już nie było nikogo...podchodzę aby włożyć to mięso do tel plastikowej torby i nagle pojawiają się jacyś inni ludzie, którzy też chcą je zabrać...pamiętam, ze nie wszystko zebrałam...p

otem szukałam mamę i pokazałam jej te tobe i dalej chodziłyśmy po targu...sen był o wiele dłuższy, ale nie pamiętam go tak dokładnie...aaaaa zapomniałam dodać, ze to mięso było nie świerze, śmierdziało, ale poczułam to dopiero wtedy gdy trzymałam je w ręce....było takie krwiste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LuckyBoy94

Czy to jest aby dobry dzial do próśb o interpretacje?

Bo wydaje mi sie, ze nie.

Maiko1 jak chcesz interpretacje to zapraszam do odpowiedniego dzialu.

 

Co do znaczenia miesa w snach..

Gdy mama mojej kolezanki sni o miesie zawsze ktos umiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Pozwolę sobie uzupełnić interpretację.

Surowe, krwiste mięso może mieć 2 znaczenia. Albo jesteś w świecie rzeczywistym bardzo głodna ;) albo oznacza ono agresję, namiętność, pierwotne żądze.

Skłaniam się ku drugiej wersji. Sen jest naznaczony silną energią kobiecą. To, że odczuwasz te emocje, które symbolizuje mięso, nie jest przez Ciebie do końca akceptowane. Uważasz je za brudne, dlatego mięso jest ubrudzone w błocie i piachu, które nie niosą ze sobą niż dobrego, oznaczają tylko Twoją pogardę dla instynktów. Mięso chcesz schować do błękitnej reklamówki - jakby ukryć je i jednocześnie zneutralizować to, co ono oznacza (błękit to anielski kolor), ale jednocześnie jesteś świadoma, że w ten sposób nieakceptowane instynkty będą Ci nadal towarzyszyć. To, że sen dzieje się przed Wielkanocą może oznaczać, że brak Twojej akceptacji dla agresji czy też namiętności jest związany z wiarą chrześcijańską. Nie akceptujesz takich instynktów u kobiet lub wstyd Ci przed kobietami, że je odczuwasz. Jeśli matka śni Ci się często, to być ona nie akceptuje tego u Ciebie.

Mam nadzieję, że pomogłam

Iza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...