Skocz do zawartości

Prosze o wróżbę - życie zawodowe... do syla3


Elija

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Chciałam prosić o wróżbę odnośnie mojego życia zawodowego. Chciałam iść na studia na wydział wojskowy jednak niestety nie jest to możliwe, ponieważ mój stan zdrowia nie pozwala mi na przejście komisji lekarskiej. Obecnie studiuję już jeden kierunek (psychologia) i nie wiem co dalej będzie z moim życiem zawodowym - bo wojsko było moim ogromnym marzeniem. Czy mogę poprosić o wróżbę?

Pozdrawiam Anna 22.04.1989

Edytowane przez Elija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu jestes jeszcze młoda osóbka , która jeszcze formuje i kształtuje swoja osobowosc , a jednoczesnie twoje wibracje daja Ci potrzebę spełnienia w konkretnej dziedzinie.

Wibracja Drogi zycia 8 - daje Ci siłe i moc i to , że bedziesz szła przez zycie jak taran.Obecnie jestes jeszcze w takim okresie , gdzie twoje marzenia , oraz wybór drogii zyciowej , nie tylko jest niemozliwy ze wzgledu na zdrowie , bo mogłas cięzko przyjsc na swiat , czyli poród mógł byc twój cięzki a także mogły zdarzyc sie wypadki , albo mozliwosc choroby narzadów podwójnyc.i rodzice tez autorytarni ciagle nakazując i straszą (nie idz tam , nie rób tego itd) co powoduje , że jestes niezdecydowana i masz trudnosci w dokonywaniu wyborów , a takze moga byc ograniczenia srodków finansowych.Tu jest potrzeba cierpliwosci i czasu az energia sie zmieni.Jestes osobą , ambitna i wytrwała i całe życie będziesz poszukiwała absolutnego ideału co bedzie cie doprowadzało do rozczarowan.

twoja praca powinna byc w duzych grupach jak budownictwo , koleje, samoloty, drogi wodne, handel , bankowosc. Spełnisz sie jako tez ambasador, nauczyciel , dyplomata, prezes, krytyk, praca dla rzadu .

Z kart wynika , że będziesz chwytała okazje i studiowała 2 kierunki , oprócz psychologii , który juz studjujesz jeszcze cos zwiazane z naukami scisłymi.

Oba ukonczysz pomylsnie .twoje wyzwania mówią żebys słuchała własnej intuicji i głosu wewnetrznego i nie ulegała za bardzo złudzeniom, a także była przystosowana do zmian , bo możesz byc bardzo pedantyczna i ograniczona w swoich pogladach .Pozdrawiam i zyczę powodzenia.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci bardzo za tę wróżbę. Nie ukrywam, że potrzebowałam takiej motywacji jaką właśnie mi dałaś, że to co robię jest słuszne... A może jak znalazłabyś jeszcze odrobinkę czasu na wróżbę dla mnie i napisałabyś mi co z moim życiem uczuciowym?

Dziękuję jeszcze raz bardzo serdecznie i pozdrawiam:)

Edytowane przez Elija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...