Jump to content
Danvir

Oczyszczanie drzewa genealogicznego

Recommended Posts

Danvir

Kłaniam się nisko. Kolejny wątek, który chciałbym poruszyć czyli oczyszczanie drzewa genealogicznego. Prawdę mówiąc spotkałem się z tym całkiem niedawno. Nie wiedziałem, że coś takiego jest. Chciałbym dowiedzieć się od Was, o co w tym chodzi. Pierwsze co pomyślałem, to to, co ma do mnie rodzina ze strony matki czy ojca, skoro zakładając istnienie reinkarnacji mogę odrodzić się zupełnie gdzieś indziej w innej rodzinie. Później pomyślalem, że przecież często występują powiązania czyli, że mój ojciec był moim synem, a siostra kochanką itp. Wiec może jakoś to się później łączy do mojego drzewa, a może tak już jest że przejmujemy obciążenia wraz z wejściem do konkretnej rodziny? hm.

Zajmuje się ktoś tym ? Czy to działa ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witek D.

Powiązania z poszczególnymi osobami funkcjonują tak długo jak się je podtrzymuje. Jeśli chodzi o obecne życie, obecnych przodków, to dochodzi tu również proces przejmowania obciążeń (niektórych) od swoich rodziców i przodków, z tego co ja zauważam (i czym zajmuje się np. WHH) to dusza (jestestwo, jakby go nie nazwać:) dokonuje nawet wyboru poszczególnego plemnika który ma dotrzeć do komórki jajowej, a który to plemnik zawiera w sobie informacje, obciążenia, które chce się odnowić. Ten temat jest myślę dobrze rozpracowany, właśnie w ramach metody WHH - Whole Hearted Healing.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jasnosc

Osobiście spotkałem kilka osób które zajmują się ta tematyką,powyżej przedstawiłeś tylko skrócony opis. A sprawa jest bardzo rozbudowana i chętnie podejmę dalszą dyskusję odnośnie wyboru duszy,czy aby naprawde tak jest?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...