Jump to content
Danvir

Oczyszczanie drzewa genealogicznego

Recommended Posts

Danvir

Kłaniam się nisko. Kolejny wątek, który chciałbym poruszyć czyli oczyszczanie drzewa genealogicznego. Prawdę mówiąc spotkałem się z tym całkiem niedawno. Nie wiedziałem, że coś takiego jest. Chciałbym dowiedzieć się od Was, o co w tym chodzi. Pierwsze co pomyślałem, to to, co ma do mnie rodzina ze strony matki czy ojca, skoro zakładając istnienie reinkarnacji mogę odrodzić się zupełnie gdzieś indziej w innej rodzinie. Później pomyślalem, że przecież często występują powiązania czyli, że mój ojciec był moim synem, a siostra kochanką itp. Wiec może jakoś to się później łączy do mojego drzewa, a może tak już jest że przejmujemy obciążenia wraz z wejściem do konkretnej rodziny? hm.

Zajmuje się ktoś tym ? Czy to działa ?

Witek D.

Powiązania z poszczególnymi osobami funkcjonują tak długo jak się je podtrzymuje. Jeśli chodzi o obecne życie, obecnych przodków, to dochodzi tu również proces przejmowania obciążeń (niektórych) od swoich rodziców i przodków, z tego co ja zauważam (i czym zajmuje się np. WHH) to dusza (jestestwo, jakby go nie nazwać:) dokonuje nawet wyboru poszczególnego plemnika który ma dotrzeć do komórki jajowej, a który to plemnik zawiera w sobie informacje, obciążenia, które chce się odnowić. Ten temat jest myślę dobrze rozpracowany, właśnie w ramach metody WHH - Whole Hearted Healing.

Jasnosc

Osobiście spotkałem kilka osób które zajmują się ta tematyką,powyżej przedstawiłeś tylko skrócony opis. A sprawa jest bardzo rozbudowana i chętnie podejmę dalszą dyskusję odnośnie wyboru duszy,czy aby naprawde tak jest?