Jump to content

peron, zmarły dziadek, babcia i jej siostra, spleśniały ser


pawel116

Recommended Posts

Witaj :)

 

Kilka lat temu mojemu ojcu przyśnił się dziwny sen, który mi potem opowiedział. Nie pamiętam go zbyt dokładnie. Postanowiłem zamieścić go tutaj, żeby zobaczyć jak go zinterpretujesz. Mam nadzieję, że nie będziesz miała mi tego za złe. Sen był następujący:

Mój ojciec stał na peronie wraz z babcią, jej siostrą oraz nieżyjącym dziadkiem (jego ojcem). W pewnym momencie dziadek wyjął z kieszeni jakieś zawiniątko, otworzył je i kazał wszystkim spojrzeć. Okazało się, że był to spleśniały ser, który wyglądał i pachniał bardzo brzydko.

Proszę o interpretację.

 

Pozdrawiam,

Paweł :)

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Witaj :) Paweł zgodnie z Regulaminem do interpretacji nie dajemy snów innych osób. Dajemy tylko swoje. To był sen Twojego taty.Poza tym jak sam zauważyłeś nie pamiętasz go dokładnie, co bardzo utrudnia zarówno przekazanie treści snu jak i jego interpretację.

 

Powiem tylko tyle,że jeżeli chodzi o zaproszenia od zmarłych, podarunki czy takie gesty zmarłych jak Twojego dziadka we śnie są one bardzo smutne w skutkach w realu dla którejś z osób będących wśród obdarowanych czy zaproszonych. Nie należy przyjmować takich prezentów ani zaproszeń. Taki sen jak dla mnie mógł być zapowiedzią przejścia na drugą stronę którejś z osób, która była w otoczeniu Twojego ojca. Więc mógł Was spotkać smutek i rozpacz po stracie bliskiej osoby.

 

Sądzę jednak,że się mylę, ponieważ gdyby takie wydarzenie jak napisałam miało miejsce nie zamieszczałbyś n pewno takiego snu z prośbą o interpretację.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Niestety (a może i stety) nie mylisz się - tego dnia zmarła siostra babci czyli ciotka mojego ojca, która brała udział w tym śnie... Ja znałem interpretację tylko chciałem zobaczyć jak Ty to widzisz no i się nie pomyliłaś :) Dziękuję bardzo :)

 

Pozdrawiam :)

Edited by pawel116
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...