Jump to content

od dluzszego czasu snia mi sie rozszarpani ludzie ich wenetrznosci albo ludzi obdarci


ciuciu1

Recommended Posts

Od dluzszego czasu snia mi sie jakies straszne rzeczy ostatnio snilo mi sie ze jakas dziewczyna polamala sobie cale nogi a potem byla obdarta ze skory przez lekarzy ktorzy mieli ja wyleczyc. Chcialam prosic o interpretacje snu

Trwa wyscig konny najlepszy kon w stawce to kary kon ktory nazywa sie Sarabeth na prostej finiszowej zaczyna po koleji wyprzedzac rywali ale nagle lamie sobie noge i upada czyli musi zostac uspiony przez chwile rozmawiam z jakims czlowiekiem i zale sie na temat smierci Sarabeth i rozmawiamy o czestych smierciach koni podczas wysicgow, potem zmiana scenerii wychodze z mama od siebie z domu za moim bratem ciotecznym i jego dziewczyna oni maja psa boksera nagle nie ide ja ani moja mama tylko grupa obych ludzi ktorzy znajduja jelita Alexa Morana (glowny bohater serialu blue mountain state) rozciagnie wszedzie dookola.

Bardzo prosze o interpretacje zaczynam sie niepokoic boje sie zasypiac, wpadam powoli w jakas paranoje.

Link to comment
Share on other sites

Witaj nie załamuj się i zachowaj spokój wszystko będzie dobrze. Przeczytałam Twój sen i postaram Ci się go zinterpretować,ale oczywiście nie traktuj tego strasznie poważnie. Bo każdy człowiek wie najlepiej o swoich snach.

Czy jesteś w stanie sobie przypomnieć od czego zaczęły Ci się śnić takie okropne rzeczy,jakie wydarzenie je spowodowało?

Wyścig może oznaczać czyjeś życie np: Twoje,że idziesz śmiałym,pewnym krokiem i nagle jakaś sytuacja powoduje,że tracisz wiarę we wszystko i upadasz masz wszystkiego dosyć i masz pretensje do otaczającego Cię świata.

Z tymi jelitami tak do końca to nie wiem,ale może chodzi o to,że dużo ludzi zabiega o niego,o jego uznanie,względy lub wszystko toczy się wokół jego osoby.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...