Jump to content

Prośba o interpretację snu


Marta123

Recommended Posts

Śnił mi się wąż, a dokładnie żmija, która gryzła mnie wiele razy w nogi. Po pewnej chwili przyszedł ktoś kto dał mi szczepionkę, żebym przeżyła.... Proszę o interpretację mojego snu, ponieważ ten sen się powtarza co jakiś czas.

Link to comment
Share on other sites

Moja droga, witam Cię bardzo serdecznie!

 

Przede wszystkim odniosę się do trzech sfer naszego życia.

 

1. Miłość i partnerstwo - jeżeli jesteś sama i chcesz znaleźć partnera, to poznasz osobę, która będzie dla Ciebie wsparciem na całe życie, co obecnie jest dla nas ludzi bardzo ważne. Jeśli natomiast jesteś już w związku, to moim zdaniem zaczniecie się lepiej rozumieć, nawiązecie ze sobą prawdziwą nić miłości i przyjaźni.

 

2. Praca oraz finanse - jeśli szukasz pracy, to kąszący wąż zapowiada otrzymanie adekwatnego i odpowiedzialnego stanowiska na naszą osobę. Będziesz bardzo zadowolona, ale będziesz potrzebowała wsparcia, ze strony osoby, którą opisałem w poprzednim punkcie. Jeśli natomiast masz pracę, to prognozuję jej zmianę i odpowiedni czas, aby to zrobić.

 

3. Zdrowie - wąż to symbol, który jest używany od zawsze. Był użyty m. in. w mitologii starożytnej Grecji, przez boga uleczenia. Zapowiada to dobry i korzystny dla nas rozwój sytuacji lub wyzdrowienie.

 

Bardzo serdecznie pozdrawiam i życzę szczęścia.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje bardzo za interpretacje mojego snu :))Niemiły sen, a takie pozytywne przesłanie. Ciesze sie. Mam nadzieje, że się spełni :))Pozdrawiam serdecznie i również życzę szczęścia!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...