Jump to content

Los na loterii - zdrapka otrzymana od adoratora.


marzena91

Recommended Posts

Witam, miałam dzisiaj dziwny sen, którego nie potrafiłam zinterpretować. Śniło mi się, że bardzo często chodziłam do pewnego sklepiku/kiosku robić małe zakupy. Sprzedawał tam pewien młody chłopak, brunet, ciemna karnacja, powiedziałabym nawet że z Turcji albo Indii. Podobałam mu się, czułam to we śnie, jak na początku przyszłam coś kupić. Potem przyszłam drugi raz, on w tym momencie kazał mi zaczekać, zadzwonił do kogoś. Ta osoba przez telefon podała mu numer zdrapki i pola, jakie miał zdrapać. Podał mi tę zdrapkę. Wygrana to 900 funtów - tak mi powiedział. Nie pamiętam dokładnie liczb, które ukazały się na zdrapce, ale były to trzy liczby trzycyfrowe, pierwsza cyfra to była właśnie 9, druga prawdopodobnie cyfra 7. Co to może oznaczać?

Edited by marzena91
Link to comment
Share on other sites

Witaj,Twój sen może poprzedzać jakieś wydarzenie,w którym jak dobrze wybierzesz spotka Cię szczęście,miłość,przyjaźń lub cokolwiek pozytywnego ;) I będzie to dane Tobie bezinteresownie...

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Ci ze tę interpretację! Podniosłaś mnie na duchu :) Obecnie mam problemy finansowe i gorączkowo szukam pracy, szukałam nawet pomocy w internecie...Moje sny zawsze się sprawdzają, ostatnio śniły mi się dobre omeny, np. szczeniaki, więc mam nadzieję, że w końcu nastąpi coś pozytywnego :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...