Jump to content

sen, w którym nie mogłam się ruszyć


stregesti

Recommended Posts

Śniło mi się, że śpię w moim łóżku, nagle obudziłam się, bo poczułam, że w środku jest duch mojego zmarłego dziadka. Trochę się przestraszyłam i chciałam wstać, ale nie byłam w stanie podnieść rąk i nóg. Chciałam zawołać moją współlokatorkę, ale nie mogłam również mówić. Włożyłam ogromnie dużo wysiłku w to, żeby jakoś dowlec się do jej pokoju, ale nie mogłam jej dobudzić. Kiedy już mi się to udało okazało się, że jej też bardzo ciężko jest mówić i poruszać się. Co to może oznaczać?

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam Twój sen i to nasunęło mi się po jego przeczytaniu: czy masz tak czasami,że zdarza Ci się,zaniemówić pod wpływem strachu,stresu. Jak np: masz jakąś stresującą sytuację i to bardzo tracisz tak jakby nad sobą "kontrolę". Mam tu na myśli czy sytuacje lękowe Cię paraliżują. Ale mimo wszystko masz w sobie siłę,aby dalej działać. Co do ducha Twojego dziadka nie powinnaś się go bać,wręcz to jest nie wskazane,duch nie może Ci nic zrobić,a zwłaszcza bliskiej nam osoby.

Link to comment
Share on other sites

Tak, czasami czuję jakbym miała nogi z waty i mam problem z poprawnym wypowiedzeniem słów, które chcę użyć. Ale zdarza mi się to rzadziej niż kiedyś, bo staram się unikać sytuacji stresowych.

Link to comment
Share on other sites

Zamiast unikać takich sytuacji staw im czoła. Uwierz we własne siły. Jesteś w stanie sobie ze wszystkim poradzić,tylko musisz chcieć i myśleć o tym wszystkim pomyślnie,a nie negatywnie,bo wtedy przyciągasz złe rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...