Skocz do zawartości

Prośba o interpretację powtarzającego się snu o wojnie (tak sądzę)


toxicberry91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialabym prosic o interpretacje mojego snu. Jest on o tej samej tematyce i mialam go 2, moze 3 razy. Napewno pamietam te 2 razy.

Jak sami wiecie sny bywaja dziwne, ten moze wydac sie wam smieszny ale musze sie dowiedziec co on oznacza bo mnie juz to zaczyna meczyc.

 

Za pierwszym razem snili mi sie nazisci, robili lapanki takie same o jakich wiemy z historii II wojny swiatowej. Aresztowali ludzi. Pamietam, ze tez tam bylam i uciekalam z innymi. Nie wiem skad, nie mam pojecia ale w snie ktos krzyknal "beda przerabiac nas na mydlo". Pamietam , ze w snie mialam taka podswiadomosc , ze Hitler wrocil ?! Nie wiem jak to opisac, ale to nie byla II wojna swiatowa, ale jakby nowa wojna i wiedzialam, ze to sprawka Niemiec.

 

Za drugim razem rowniez mi sie snila ta "wojna" tylko tym razem bylam z innymi ludzi na pietrze w jakims magazynie i nagle weszli żołnierze niemieccy i zaczeli nas gonic. Pamietam straszny tlum biegajacy jakby na strychu uciekajacy na dachu i ja tam tez bylam. I kiedy sie spytalam co sie dzieje, odpowiedzieli ze lapia ludzi do obozow.

 

Nigdy wlasciwie mnie nie zlapali. Zawsze tylko uciekalam. Nie wiem co o tym myslec. Te sny sa strasznie realistyczne.

Prosze o pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LuckyBoy94

Sny powtarzajace zwykle powtarzaja sie do czasu az wyciagniemy wnioski.

 

Należysz do bardziej wyobcowanych grup społecznych, "outsiderów" (niekoniecznie dosłownie). Dobre kontakty w tejże grupie (upach), ale gorzej z osobami z poza kręgów, trzeba nad tym popracować i przestać się bać "złego". Nie można uciekać, trzeba "walczyć" i wierzyć w siebie, to nie dacie sie prerobic na "mydlo".

 

Drugi sen mówi o tym samym co pierwszy.

 

Nie zlapali Cie? Wiec uciekasz od zlego i to jest troche puste.. Masz juz tego troszkę dość.

Realistyczne bo pewnie masz sporo ostatnio wspólnego z historią.

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...