Skocz do zawartości

co oznacza moj sen


sonia50

Rekomendowane odpowiedzi

Snila mi sie droga szybkiego ruchu, chcialam przejsc na druga strone, ale bardzo szybko jechaly duze samochody, nie moglam...

Pozniej jakbym jechala rowerem. ale nie bylam w koncu to ja, tylko inna dziewczyna. Ktoś ja wywrocil i zgwalcil. Widzialam tego faceta, ale gdy mu sie przyjrzalam, okazało sie ze byl to malenki facecik jak noworodek. Czy ktoś wie co takie sny oznaczają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Soniu!

Oj, moja droga. Zacznę od interpretacji, a później do swoich wniosków. Dlaczego ma pani przeświadczenie, że jest pani do niczego? Przecież to nieprawda, ponieważ jest teraz czas nowych pomysłów przede wszystkim dla pani. Boi się pani na ich realizację, na przejście na tą drugą stronę autostrady a jest to złe. Musi się pani otworzyć i zacząć myśleć na tym, aby być osobowością silną. Proszę się afirmować w sposób następujący: "Ja Sonia czuję się silna i wiem, że mogę góry przenosić.". Jeśli nie wie pani w jaki sposób się afirmować, to proszę napisać na pm, ja z chcęcią pomogę pani. Mam również drugą wiadomość, a mianowicie wkońcu otworzy się pani na nową znajomość, jeśli jest pani bez partnera, lub jeśli jest pani z partnerem będzie pewna otwartość i większe postępy w seksie, kontaktach fizycznych i psychicznych.

Nie może pani myśleć o sobie, że jest pani do niczego. To nie prawda. W złych chwilach, dostrzeż te dobre, a mistrzem zostaniesz.

 

Fjae

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...