Jump to content

INDIANIN,Proszę o pomoc.


Dorota777

Recommended Posts

Może jest jakaś osoba która mi wyjaśni o co chodzi?

Jakiś czas temu miałam sny z indianinem.Zawsze był to ten sam indianin.Podczas snów pokazywał mi różne miejsca.Zaprowadził mnie kiedyś do kobiety która tłukła jakaś białą masę.Wziął ją od niej dał mi i mojemu dziecku do zjedzenia.Przypominała smak kokosa,powiedział,że to lekarstwo dla nas.

Innym razem pokazywał mi białego orła jak pięknie lata.

Kiedyś przyśnił mi się jak wdrapywał się na skały i podawał mi rękę abym tam weszła.

Jeszcze innym razem miałam sen :siedzę na pustyni po turecku obok mnie stary człowiek z księgą .Ten sam indianin podszedł do mnie i namalował mi kropkę między oczami.Powiedział do mnie wtedy jesteś jedną z nas.

Po jakimś czasie przyśnił mi się i powiedział :pamiętaj nie mów tego nikomu.Niestety ja powiedziałam o wszystkim mamie.Od tamtej pory juz mi się nie przyśnił.Prosiłam w myslach nie raz,przepraszałam i nic.

Link to comment
Share on other sites

Ten indianin symbolizuje twoje wewnętrzne zakazy, tabu które sobie narzuciłaś, czy którego nauczyłaś się z zewnątrz. Jednocześnie jest to dla Ciebie ktoś w jakiś sposób ważny (coś ważnego dla ciebie symbolizuje, czy też wiąże się z nim to, że wierzysz że jest w nic coś nieosiągalnego dla Ciebie bez niego). Niezależnie od tego jak to wygląda, warto by się zastanowić - czemu jest dla Ciebie taki ważny, czemu tak Ci zależy na kontakcie z nim (w postaci np. przyśnienia sobie tego) i czy na pewno to na czym Ci tak zależy w kwestii kontaktu/pojawiania się go w twoich snach i myślach, jest osiągalne i zależne od tego, czy i jak się pojawi.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź,Czytając to forum zastanawiałam się,czy ten indianin nie był moim przewodnikiem duchowym.

Nie umiem tego opisać lecz czułam z nim bardzo silną więź .Potem jak juz mi się nie śnił ,jak miałam się z czymś zmierzyć na jawie.Śniłam o tym,że na mojej drodze stała pantera.Powaliłam ją w walce gołymi rękoma .Na jawie zaraz po tym śnie uporałam się z problemem.Lecz cały czas podczas snu myślałam o indianinie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...