Skocz do zawartości

Przekrwione oczy, gwiazdy...


ChocoRulzz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam zbyt duzo czasu więc sen streszcze. Otóż snilo mi sie, ze stalam na dachu wiezowca. Nie mam pojecia dlaczego, ale na pewno nie chcialam sie zabic. Patrzyłam w gwiazdy, ktorych było naprawde dużo. Zdziwiło mnie, że stałam tam spokojnie, bez strachu, choć w rzeczywistości mam lęk wysokości.

Póżniej znalazłam się w swoim pokoju. Podeszłam do lustra i zobaczyłam, że białaka moich oczu są całe czerwone (w prawym oku całe, w lewym tylko w srodkowym kąciku). Zdziwił mnie ten widok, ale nie przestraszył. Później wyszłam na balkon i znów patrzyłam w gwiazdy. O co w tym chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje że dokonasz wielkich rzeczy (bez przesady nie AŻ TAK WIELKICH), tylko takich które zmienią Cię na lepsze/gorsze?. Przekrwione oczy symbolizowały że zmienisz niemal całkowicie (np. wydoroślejesz, zdziecinniejesz lub Bóg wie co). W skrócie w twoim życiu zajdą zmiany, wielkie dla ciebie zmiany (wielkie przez twoje wyczyny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mów chop zanim nie przeskoczysz :) moja interpretacja może się nie sprawdzić bo szczerze mówiąc ty byś lepiej wiedziała o co chodzi :), a mianowicie chodzi mi o to że tylko osoba która wyśniła sen, wie co on oznacza, ponieważ większość osób na Ziemi inaczej interpretuje znaki np.: biały kolor mnie się kojarzy z Bogiem, a komuś innemu z Ziemią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...