Skocz do zawartości

Prośba do Syla3


krakowianka

Rekomendowane odpowiedzi

nie mam pomylsnych wiadomosci . W przeciagu pół roku jeszcz sie to nie rozstrzygnie , jeszcze b ędzie takie przygladanie i przegladanie sprawy.

Ty jestes w karcie 5 mieczy więc takiego purysowego zwyciestwa , ale nie całkowitego , a to stowarzyszenie w 7 mieczach wię to kombinatorzy i oszusci , którzy łapią wszystkie okazje zeby wygrac.

Na koncu rozkładu wyszedl pustelnik to karta , która opóznia proces i bedzie sie on ciagnał i nie wiem czy odzyskasz pieniadze.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Syla, czyli po prostu końca nie widać. Fakt, pieniędzy nie mam ale mam satysfakcje, że przynajmniej utarłam nosa tym oszustom bo teraz muszą się ciągać po sądach. A to są tacy lokalni politycy więc zależy im na nieskazitelnym wizerunku a tu wyszło, że niestety uczciwi nie są. No jest to faktycznie takie pyrusowe zwycięstwo ale jednak odczuwam satysfakcję. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Syla, 14 grudna ma być już ogłoszenie wyroku w tej srawie o której pytałam. Czy mam rozumieć twoją wróżbę, że oni się będą jeszcze odwoływać i dlatego sprawa się nie rozstrzygnie? A moze to ja się będę musiała odwołać? Możesz zobaczyć na czyją korzyść będzie wyrok w grudniu? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz w koncu nie wiem o jaka sprawę chodzi bo zadawałas kilka pytan , ale karty sa pozytywne i sprawa powinna zakonczyc sie na twoja korzysc .Wychodzisz z karty Smierci wiec nastapia zmiany i wreszcie sie to powinno zakonczyc i na koncu rozkładu jaest karta 3 denarów wiec pomylsna na rozwiazania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chodziło o stowarzyszenie co nie chciał opłacić, to super że jednak się sąd namyślił i coś się zmieniło. Od prawnika wiem, że dostali dużą dotację więc mam szansę odzyskać pieniądze. Po 14 grudnia dam znać jaki był konkretnie wyrok. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No niestety przegrałam tym razem, czyli jest remis - jedną sprawę wygrałam, oni się odwołali i teraz wygrali, czyli czeka mnie ostateczne starcie w trzeciej instancji. Mój prawnik przygotowuje odwołanie, mam nadzieję, że ostatecznie jednak będzie na moją korzyść. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, pierwsza wersja się sprawdziła, wydaje mi się że za drugim razem coś się może nie zgrało z wibracjami bo jak napisałaś nie byłaś pewna o jaką sprawę chodzi, ale pierwsza wersja trafiona ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...