Skocz do zawartości

interpretacja rozkladu


ilybj

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam pytanie odnosnie jednego rozkladu, stawialam kolezance karty i wyszedł układ 10 kier 9 kier krol kier, i teraz pytanie, ten caly krol kier, to nie jest jej partner ale mezczyzna wktorym jest zakochana i czy ten uklad, konkretnie 9kier+krol kier, oznaczał "kocha cie i pozada" jak mowia zrodla o tym polaczeniu, czy moze oznacza to razem z tą jeszcze 10, ze ten pan ma jakas partnerke i jest szczesliwy? nie wiem wlasnie czy ta trojke czytac wzgledem jej czy jako jego sytuacje (mimo ze 9kier plus on oznacza "kocha CIEBIE") sama nie wiem. dodam jeszcze ze z drugiej strony krola byl as trefl, oznaczający w zrodlach "niespodziewanie pojawia sie partner", a ta kolezanka dodam, czeka wlasnie na jego odzew w przyszlosci. wiec troche pasuje do 1 wersji, ze niespodziewanie pojawia sie partner, po czym tworzą szczesliwa pare,(9+10 kier = szczesliwa szalona milosc) ale z 2 strony, wiemy ze na dzis dzien na pewno ten pan jej nie kocha, moze byc co najwyzej zainteresowany, wiec albo ta karta mowila o przyszlosci jego podejscia do niej albo o jego terazniejszosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dama kier byla w 2 rzedzie, nad krolem kier, ktory z kartami ktore podalam byl w 3 rzedzie, kart kolo niej juz nie pamietam, ale bez wzgledu na to, jakie by byly, przeciez ten fragment kolo krola kier razem z nim, oznacza ktoras wersje z tych dwoch ktore podalam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dama kier bedac wyzej z innymi kartami wiem ze tyczyla sie innych spraw - zawodowych i finansowych, wiec nie miala w tym temacie zadnego zwiazku z kartami kola krola kier, dlatego uwazam ze nalezy je rozpatrywac osobno, bez uwzglednienia damy kier skoro jej tam nie bylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie karty o które pytasz będą się odnosiły do koleżanki której wróżyłaś, ma duże szanse na wyznania miłosne od tego Pana oraz niespodzianki z jego strony, a 9 kier przy nim świadczy że kocha uwodzić kobiety, na pewno jest stanu wolnego, mężczyzna zajęty ma przy sobie damę lub ósemkę, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co mam do ciebie ejszcze jedno ptanie, mowisz ze 9kieer przy krolu mowi, ze kocha uwodzic kobiety, a gdyby 10 kier byla przy krolu? i jeszcze chcialam spytac czy jest taki uklad ktory mowi ze mezczyzna jest kochany czuły delikatny itd??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość gość5

a z jakiej ksiazki sie uczylas znaczenia kart- bo ja juz mam taki metlik że hej- ostatnio znalazlam swoje stare zapiski odnosnie kart a przydaloby sie cos konkretnego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z jakiej ksiazki sie uczylas znaczenia kart- bo ja juz mam taki metlik że hej- ostatnio znalazlam swoje stare zapiski odnosnie kart a przydaloby sie cos konkretnego....

 

Mam takie zapiski ze starej przedwojennej ksiązki i to były moje początki, teraz bazuję na "Poznaj swoją przyszłość" T.Weinert, ale zaglądam też do książki "Karty klasyczne " H.Żuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość5
Mam takie zapiski ze starej przedwojennej ksiązki i to były moje początki, teraz bazuję na "Poznaj swoją przyszłość" T.Weinert, ale zaglądam też do książki "Karty klasyczne " H.Żuk

 

:) dziękuje bardzo za podpowiedź, mam rozne ksiazki ale czesc "nie zgadza " sie z tym czego juz kiedys sie uczylam a ciezko sie przestawic wiec szukam takiej literatury, ktora " do mnie przemowi" :). Zobaczymy co z tego wyniknie.

 

Jeszcze raz wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...