Jump to content

Była nauczycielka i jej mąż, psy za płotem, ciąża


mika43

Recommended Posts

W sumie to 3 sny, które bardzo utkwiły mi w pamięci. Opiszę je chronologicznie, od najstarszego.

 

1. Śniło mi się, że jestem w ciązy, a dokładniej dowiedziałam się, że jestem (w rzeczywistości nie jestem). Dziecko miało urodzić się w czerwcu lub lipcu - tak wynika z moich obliczeń. Nie wiem,czy to miała być dziewczynka czy chłopiec, nie zastanawiałam się nad tym. Bardziej zastanawiałam się nad reakcją mojej mamy, niby się jej obawiałam, ale z drugiej strony pogodziłam się z faktem, że będę miała dziecko, można powiedzieć, że nawet się cieszyłam.

Czy różnica między dziewczynką a chłopcem we śnie ma znaczenie? Słyszałam, że tak, ale nie wiem jakie.

 

 

2. Stałam przy bramie sąsiadów, za bramą były 3 psy. Jeden w klatce, dwa biegały. Zamknęłam bramę i uspokoiłam się, że psy nic złego mi nie zrobią. Co to może znaczyć?

 

3. Wczoraj śniło mi się, że byłam w jakimś akademiku czy hotelu, na pewno w pokoju. Moje łóżko stało przy oknie, ale w pokoju była też moja nauczycielka z ogólniaka i jej mąż. Facet miała łózko prostopadle do mojego, ona przy drzwiach. Nie mogłam spać, wierciłam się na tym łóżku i myślałam sama już nie wiem o czym (spać nie mogłam we śnie oczywiście:)

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Witaj Mika :)

Pierwszy sen jest powtórką tego co już było.Już interpretację pisałam Tobie w tym temacie. Nowy etap w Twoim życiu się rozpocznie. Zmiany nadchodzą. Rozpoczniesz "nowe" życie.

Odgradzasz się od osób Tobie nieprzychylnych, od osób próbujących wpływać w jakiś sposób na Twoje postępowanie. Zaczynasz myśleć "po swojemu" choć jeszcze do zmian ostatecznych musisz poczekać. Rozmyślasz nad czymś co Tobie nie odpowiada, z czym się nie chcesz zgodzić.W sferze uczuciowej z czymś nie chcesz się zgodzić i tej myśli całkowicie do siebie dopuścić. Odsuwasz ją od siebie, choć wiesz, że intuicja dobrze Tobie podpowiada.Pozdrawiam i powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję :)

Sen z nauczycielką powtórzył się następnego dnia, ale później założę nowy wątek i poczekam na swoją kolej :) Widzę, że masz ręce pełne roboty :)

Jeszcze raz dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Bardzo proszę :)

Sen z nauczycielką, który się powtarza to Twoje zmagania w sobie jakie mają służyć Twojemu rozwojowi.Odpowiada temu co nieustannie powraca w Twoim życiu. Coś powinnaś zrozumieć w związku z tym snem.Wskazuje Ci drogę osobistego rozwoju,mówi o tym, że powinnaś czegoś się nauczyć.Zawiera wiadomość,której musisz wysłuchać.Sen taki odejdzie, gdy niedokończone sprawy,które przedstawia zostaną przez Ciebie rozwiązane. To tak w skrócie ;) Dasz posta, zobaczymy co tam więcej ;)

Damy radę Mika ;) Pozdrawiam cieplutko :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...