Jump to content

kolejka z klocków, parada kotów dachowców, białe myszy - proszę o interpr.


królewna śnieżka

Recommended Posts

Śniło mi się, że byłam gdzieś na wczasach w górach i było chłodnawo więc to chyba jesień. Byłam tam sama i obcy ludzie.

Budowałam dla syna bardzo dużą konstrukcję z kolorowych klocków w tym kolejkę, jakieś domki z kolorowymi dachami i jemu się

bardzo podobało jak tę budowę oglądał bo bardzo lubi miniaturowe konstrukcje. Była naprawdę imponująca.

Potem siedziałam przy drewnianej ławie przodem do drzwi wejściowych na dziedzińcu knajpy

po lewej stronie podwórza według ułożenia mojego ciała a po prawej stronie restauracji (bo była przede mną) czekając na jedzenie.

Mam wrażenie, że ktoś jeszcze siedział obok. Przede mną i za mną obcy ludzie w ławach jak to w jadłodajni. Nie była to elegancka restauracja, tylko taka

"przaśna" . Wtem w kolumnie między ławami przechodzi parada kotów dachowców. Koty miały niesympatyczne mordki, to były koty płci męskiej

wszystkie prężyły ogony do góry i maszerowały jak żołnierze - mam wrażenie że do taktu jakiejś muzyki. Kotów były dwa szeregi i szły jeden za drugim.

Wtem z mojej lewej strony skoczyły mi na rękę trzy agresywne białe myszy i wiem, że wbiły mi się pazurami i próbowały mnie nawet pokąsać. Nietrudno odgadnąć, że

do uporania się z myszami wykorzystałam koty. Ucieszyłam się, że jest taka okazja. Strząsnęłam je i odrzuciłam w stronę kotów a one zapewne zjadły myszy. Obudziłam się.

(myślę, że element kąsania przez myszy jest spowodowany tym, że mamy w domu szczeniaka, który nas "podgryza" :)

Link to comment
Share on other sites

To,że budowałaś konstrukcje dla syna może oznaczać,ale nie musi ;) że dbasz o niego,o jego przyszłość. Chcesz dla niego jak najlepiej i starasz się i jemu to się podoba. Budujesz w nim pewne wzorce,które kiedyś zaowocują.

To,że zaatakowały Cię myszy oznacza jakieś kłamstwa,kąśliwe uwagi rzucane w Twoją stronę,ale zawsze jesteś w stanie się wybronić lub ktoś Cię zawsze ochroni.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Ja na konstrukcje z klocków mam inne spostrzeżenia. Konstrukcja z klocków to moim zdanie symbol - koloryzowania swiata przekazywnego dla dziecka. Domy sa kolorowe i ładne - to tak jakbyś jego świat opierała na twoich przekazach przefiltrowanych przez ciebie - odcinając złe informacje. Dodatkowo klocki to symboll niestabilności - kruchosci i ulotności łatwo zbrzyc jest taki świat nawet ręką dziecka a co dopiero dorosłego.

Przaśna knajpa jest to symbol - prostych poglądów na życie - naturalnych prawd - prostych jak drewniana ława, siedzisz po lewej stronie czyli po stronie żeńskiej intuicyjnej ( tu zawsze trzeba patrzec na strony twego ciała a nie pomieszczenia) to że siedzisz twarzą do drzwi swiadczy o tym, ze na coś lub na kogoś czekasz i nie chcesz byc zaskoczona jego przybyciem - to tak jakbys czekała na zmianę ale akceptowała tylko taka kórej się spodziewasz inne rozwiazania odrzucasz.

Kot w snach jest symbolem dwulicowości raz jest mruczkiem który łasi sie aby go pogłaskać innym razem jest to bezwzgledny morderca. Twoje koty idą w szergu jak żołnierze to jest powtórzenie wytroju wnetrza czyli w twoim życiu wszystko jest pod sznurek i każda rzecz ma swoje miejsce zaś tak zawsze znczy tak a nie znaczy nie. Podświadomie zniekształciłaś ich mordki - oszpeciłaś je tak jakbyś znała ich drugą naturę nie nabierzesz się na słodkie mruczenie - teraz już chyba wiesz dlaczego twoje koty to samce?

Senne myszy to symbol podstępu, działania w ukryciu ale działania szkodliwego i bardzo częst w są symbolem naszych myśli które dręczą nas w ukryciu. Wyskoczyły z lewej strony czyli jak wyżej wsponiałem żeńskiej intuicyjnej ale ta strona jest również stroną bierną i odpowiedzialna za nasze wyimaginowne wyobrażenia - co cie tak męczy, jakie myśli podstępnie chodzą ci po głowie, mysli które samej tobie nie są przyjazne i boisz się ich jeszcze bardziej niż zniekształconych kotów - a tak an marginesie brzydkie to brzydkie ale wiedziałaś jak się nimi posłuzyć, Moze jest to taka podpowiedź jak sienima co sie lubi to się lubi co się ma.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

merci, xiexie, danke, dziękuję, thank you

pasuje jak ulał do dzisiejszego dnia

no chyba moje zdolności się rozkręcają i Twoje też :)

hm to trzeba by teraz numery w totolotka wyśnić, ty je szybciutko interpretujesz a ja z rana biegnę do kolektury

i dzielimy się po połowie :)

A tym twoim mostem to gdzie się dochodzi?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...