Jump to content

Wypadek


kolor2010

Recommended Posts

Witam

 

Otóż sen zaczyna się tak : kolega kupił sobie nowe auto, wziął mnie na przejażdżkę po czym też dał mi spróbować tym autem pojeździć, niestety zdarza się wypadek nie z mojej winy, ja umieram, kolega przeżywa bez szwanku. Zaraz po wypadku dosłownie na kilka sek obraz się przerywa i jestem kimś innym lub czymś innym. Przenoszę się na własny pogrzeb , widzę multum ludzi, (aż byłem zdziwiony tym widokiem, tej masy ludzi) w tym rodzinę itd. , widzę własną trumnę. Zaczyna się jej wyprowadzanie, podążam tak jakby przed nią, później sen znów się urywa i nagle stoję obok najlepszego przyjaciela i jego dziewczyny oraz mojej dziewczyny. Wszyscy załamani, ale ja jestem szczęśliwy, chwytam za bark przyjaciela moją niewidzialną dłonią i mówię mu do ucha , że: kiedyś się spotkamy, powiedz im , że jestem szczęśliwy mimo ich cierpienia. Nagle on im to mówi, a oni jeszcze bardziej zaczynają rozpaczać, a ja stoję koło nich dalej tak samo szczęśliwy. Muszę dodać, że już w drugiej fazie snu, jak byłem "duszą" byłem taki lekki, taki beztroski i wolny. Najdziwniejsze jest też to , że właśnie JA teraz ,kupiłem nowy samochód , a ta dziewczyna , to narazie "koleżanka" z którą mam zamiar być.

 

Ktoś ma jakąś interpretacje?

Z góry dzięki

Link to comment
Share on other sites

Witaj możliwe,że był to sen o Twoim wcześniejszym wcieleniu. Jak zginąłeś,co było przyczyną,kto Ci pomógł przejść na drugą stronę itd.

Również może oznaczać to,że w przyszłości czekają Cię trudne chwile,trudności na swojej drodze życiowej. Może czeka Cię wewnętrzna zmiana dzięki,której dowiesz się jaki byłeś i co w Tobie zmieniły zaistniałe wydarzenia. I może inne osoby nie będą zadowolone z tej Twojej zmiany,ale najważniejsze,że Ty sam się zmienisz i będzie Cię to uszczęśliwiać.

Oczywiście podchodź do tego z dystansem ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...