Skocz do zawartości

pytania odnośnie poprzedniego wcielenia


pawel116

Rekomendowane odpowiedzi

1. W jakim wieku jest moja dusza?

 

Rydwan - Świat - Siła -> suma Umiarkowanie - jest to dusza stara, mająca za sobą wiele wcieleń. Posiada bogaty bagaż doświadczeń oraz siłę do sprostania kolejnym wcieleniom.

 

2. Kim byłem w poprzednim wcieleniu?

 

Wieża - Głupiec - Pustelnik -> suma Cesarzowa - byłem kobietą... Myślę, że taką typową świecką kobietą posiadającą rodzinę.

 

3. Jakie życie prowadziłem?

 

Wieża - Śmierć - Cesarzowa -> suma Koło fortuny - byłem zależny od losu. Los najpierw mi coś zabrał, doprowadził do ruiny (Wieża), później pozwolił znów to odzyskać...

 

4. W jaki sposób umarłem?

 

Świat - Cesarz - Kapłanka -> suma Papież - nie mam pojęcia jak to zinterpretować...

 

5. Co muszę odrobić w tym wcieleniu?

 

Cesarzowa - Kochankowie - Kapłanka -> suma Sprawiedliwość - muszę odpokutować winy z przeszłości, tyczy się to relacji uczuciowych (Kochankowie)

 

6. Kim będę w następnym wcieleniu?

 

Sąd - Słońce - Pustelnik -> suma Cesarz - będę również mężczyzną jak obecnie

 

Proszę wszystkie dobre dusze o pomoc w interpretacji :slonko:

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.W jakim wieku jest moja dusza?

Rydwan-Świat-Siła ->Umiarkowanie

Jest to dusza o wieku średnim,która po korzystnym wcieleniu zyskała wiele doświadczeń.

 

2.Kim byłem w poprzednim wcieleniu?

Wieża-Głupiec-Pustelnik ->suma Cesarzowa

Suma mowi o tym że byłeś kobietą.

 

3.Jakie zycie prowadziłem? Wieza-Śmierć-Cesarzowa->suma Koło Fortuny.

Różnie to było,akceptowałeś zmienności losu.Byłeś samotny z wyboru,unikałeś kontaktu z ludzmi,aż pod koniec życia zintegrowałeś się z pewna grupa ludzi i wtedy poczułes sie jak w domu.

 

4.W jaki sposób umarłem?

Świat-Cesarz-Kapłanka->suma Papież

Dożyłeś sędziwego wieku,umarłeś ze starości we własnym łóżku,podczas snu.

 

5.Co musze odrobić w tym wcieleniu?

Cesarzowa-Kochankowie -Kapłanka->suma Sprawiedliwość

Przede wszystkim zrobić uczciwy rachunek sumienia.Dorosnąć uczuciowo i emocjonalnie.Walczyć z własnym niezdecydowaniem i niechęcia do podejmowania odpowiedzialności.Zaakceptować to ,że nie zawsze ty oceniasz i wydajesz wyrok,ale również jestes oceniany-nagradzany lub karany na każdym kroku swojego życia.

 

6.Kim będę w nastepnym wcieleniu?

Sąd-Słońce-Pustelnik ->suma Cesarz

W następnym wcieleniu będziesz mężczyzną,mimo że w poprzednim byłeś kobietą,,która jednak posiadała wiele cech męskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...