Jump to content

Zabójstwo, tornado jaki w tym sens?


prezio1988

Recommended Posts

Witajcie miałem dziwny sen... mianowicie... przyjechało do mnie mercedesem dwóch facetów około 40stki, dali mi łopatę i powiedzieli choć pomożesz wykopać dół. Wziąłem łopatę i kopałem ten dół (blisko mojej posiadłości). Nagle wyciągnęli kogoś z bagażnika zastrzelili i wrzucili do tego dołu i zaczęliśmy zakopywać, bałem się... Zdążyliśmy zakopać tego człowieka i przyjechała do mnie tak jakby wycieczka... dużo osób młodszych i starszych, dzieci, kobiet, mężczyzn. Chyba mieli nocować u mnie. Zbierały się w międzyczasie burzowe chmury, lecz nie było z tego burzy tylko dwie trąby powietrzne. Weszliśmy wszyscy do domu... i próbowałem zamknąć okno, lecz nie mogłem... pierwsza trąba przeszła bokiem, trzymałem przymknięte ręką. Druga trąba powietrzna przeszła centralnie przez dom... niezwykle trudno było mi utrzymać to okno żeby wiatr "nie wpadł" do środka... ale jakoś udało mi się. Później pogoda się poprawiła, wyszło słońce... wszyscy wyszli na zewnątrz. Lecz przyjechała policja i zaczęła kopać doły. Bałem się że szukają tego zabitego człowieka, w końcu w jakiś sposób byłem z tym morderstwem powiązany a ukrywałem to. Jednak jak się okazało...moja matka pochowała wszystkie nasze rzeczy do ziemi żeby wiatr nie zabrał?! (bez sensu) i po przejściu trąby powietrznej rzeczy były wykopywane spowrotem. Z tych rzeczy w oczy rzuciła mi się jakaś skrzynia, coś jak skrzynia skarbów. Tych dwóch facetów, którzy zabili tego człowieka poklepali mnie po ręce i powiedzieli że będzie dobrze nikt już się nie dowie... koniec snu(przebudziłem się)... później miałem drugi sen dość mocno erotyczny :P

 

Nie widzę w nim większego sensu oprócz kilku występujących symboli tak jak dół, trąba powietrzna, skrzynia, morderstwo. Jak myślicie może on w całości coś znaczyć? Z góry dziękuję za interpretację ;)

Edited by prezio1988
Link to comment
Share on other sites

Witam!

Niby jest bez sensu ale jak go trochę poskładamy to wychodzi ciekawa interpretacja:

Trup to jest jakiś problem który od ciebie odszedł albo raczej powiedzmy że go odłożyłeśna później i za wszelką cenę udajesz że go nie ma a w gruncierzeczy obawiasz się ze jednak bedziesz musiał się z nim zmierzyć ( to to szrpanie sie z oknem i lęk przed znaleziniem trupa). trąba powietrzna a raczej dwie to symbol tego że sprawa się kręci wokół własnej osi i co ją odrzucisz to powraca i te powrót symbolizuje ta druga trąba. To wyciągniecie przez trąbę rzeczy to typowe powtórzenie symbolu drugiej trąby - co bys nie zrobił problem powraca. Co w śnie robi twoja matka nie wiem może to jest wasz wspólny problem i moze dotyczy waszej rodziny - symbol domu.

Nie pozosytaje ci nic innego jak tylko zmierzyć sie z problemem i pochowac go na dobre - "bo przecież nikt sie nie dowie" - czyli typowy hepy end.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...