Skocz do zawartości

Prośba o wrózbe do Goyi


Viki138

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na imię Anna ( ur. 08.02.1988r )

Od jakiegoś czasu spotykam się z chłopakiem starszym ode mnie o dwa lata, ale wewnątrz nurtuje mnie mnie pytanie: "czy warto"- gdyż mam pewne wątpliwości. Gdy spędzamy ze sobą czas jest bardzo miło, ale studiujE poza miejscem zamieszkania i bywają chwile, gdy nie możemy się zobaczyć. On zbytnio nie ma jak do mnie przyjechać, ponieważ pracuje w dwóch pracach,a także studiuje. W wakacje było inaczej, gdyż miałam więcej czasu,a poza tym byłam na miejscu. Teraz jak wyjeżdżam na studia potrafi się do mnie nie odzywać, chyb że pierwsza zrobię krok. Potrafię zrozumieć, iż ma sporo obowiązków, ale takie milczenie potrafi wywołać we mnie ból a zarazem zrezygnowanie. Chciałabym wiedzieć czy mu na mnie zależy, a jego postępowanie wynika z jego charakteru czy może jestem dla niego tylko przygodą? Jego data urodzenia to 04.07.1986 rok.

Jest też obok mnie drugi chłopak, którego traktuje jak bratnią duszę i jest mi bliski. Lubimy ze sobą rozmawiać i spędzać czas. Gdy wracam do domu to często do mnie dzwoni. Taki kontakt utrzymujemy od lutego tego roku. Czasami bywają rozmowy w czasie, których potrafi powiedzieć coś, co mnie zaskakuje. Odnoszę wrażenie, że nie jestem mu obojętna. Czy moja intuicja mnie nie myli?? Chłopak jest ode mnie starszy o 7 lat (18.08.1981) i mieszka w miejscowości, w której studiuję.

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedz i gorąco pozdrawiam Ania.

Edytowane przez Viki138
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...