Skocz do zawartości

Prośba do Syla3


werona

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli można mam takie pytanie - co zamierza w stosunku do mnie mój eks i do czego zmierza ta znajomość...

 

Rozstaliśmy się jakiś czas temu, we wrześniu chciał wrócić, ale ja nie zgodziłam się... od października zachowuje się "dwuznacznie"... niby kogoś ma, a jednak szuka kontaktu i zbliżeń... poukładałam sobie swoje sprawy, ale od "akcji" październikowych niczego nie jestem pewna... chciałabym wiedzieć czy on szuka opcji powrotu, jakie są jego prawdziwe intencje i jak ułoży się ta relacja w najbliższym czasie...

 

Dziękuję :bukiet: i pozdrawiam,

Edytowane przez werona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze tez tak byc , że w waszym zwiazku juz kazdy patrzy w inna stronę i potrzeba jest zmian , co wskazuje równiez karta Śmierci u ciebie z tym , że widac Ciebie jako Królowa denarów kobiete , która dba o dom i swoje sprawy materialne , a w głowie masz juz innego mężczyznę , którym jest Król denarów . Może jescze oczekujesz jakichs wiadomosci od niego , ale karta Smierci raczej mówi , że to już wszystko umarło w tobie.

Karta na przyszłosc 9 kielichów wskazuje , ze chciałby się znowu zabawic , dalej Głupiec wskazuje na lekkomylsność i chęc przygody i seksu As buław .Jezeli si na to zgodzisz to moze do tego dojsc z tym że dalej jest znowu karta 5 denarów i Wiezy.

Nie wiem czego od niego oczekujesz , ale on jest silna osobowoscia i namietnym kochankiem , a ty tez nie lubisz nudy i rutyny.pozdrawiam.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie Ci dziękuję :bukiet:

 

Nie wiem co tam było na początku wróżby, bo post zaczyna się od "Może też tak być...", ale tak czułam, że wszystko zmierza do zabawy i seksu bez zobowiązań... jego zachowanie na to właśnie wskazuje, więc pięknie to karty pokazały...

 

Nie wiem tylko kto wyszedł w Królu Denarów u mnie w myślach, bo ja niestety nikogo nie mam (ani na oku ani w rzeczywistości), o czym ten pan wie, stąd pewnie śmiałość zachowania... natomiast cały czas myślę, że chciałabym poznać takiego mężczyznę, z którym stworzę wreszcie stabilny i pewny związek, takiego właśnie Króla Denarów...

Edytowane przez werona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...