Jump to content

Miewam dziwne sny...


nerwus90

Recommended Posts

A więc tak mam pewien problem. Podczas snu zawsze coś mówię. Spotkała mnie nie przyjemna sytuacja, gdyż śpiąc wczoraj z moją dziewczyną, wymawiałem przez sen imię mojej byłej. Chociaż nie widziałem jej ponad rok. Moja kobieta czuje się urażona, a ja nawet nie pamiętam żeby mi się śniła. Co mogę zrobić?? Czy to wychodzi z mojego serca, czy z podświadomości?

 

 

 

Mój sen:

Ja i czwórka moich kolegów z osiedla płyniemy kutrem, trzymamy jakieś dzidy, i noże, uciekamy z jakiejś wyspy. Podpływa do nas, statek, ogromny z całą armią. Strzelają do nas metalową włócznią, z 50 metrowym łańcuchem. Wszystko dzieje się naprawdę, jak w rzeczywistości, czuje wodę, wiatr. Mieli tam jakąś "obrotnie", nagle łańcuch poszedł w ruch, ja nie odparcie przykuty do naszego kutra, również jak moi koledzy. Machina się rozpędza, zaczęliśmy latać jak w wesołym miasteczku na "młocie". 150km na godzinę i uderzamy w wodę, około 30 sekund pod wodą, nie mogę wypłynąć... gdzie ta powierzchnia? Znów to samo na 50 metrów do góry, i znów się topie. Urwanie rytmu... uciekam przez bagna, goni mnie koleś w masce od Reia Misterio. Ma maczetę, o dziwo uciekam, chociaż zazwyczaj uciekałem i nie mogłem uciec. Wpadam do domu, gdzie są dziewczyny które znam, gości których nie znam... urwanie rytmu. Mam 7 lat, siedzę przytulony do taty, oglądamy jeszcze na starym telewizorze koniec świata, w postaci bajki. 7 postaci zebranych w lesie, decydujących co dalej. 7 postaci czy raczej stworów, mówiących że to wszystko nie ma sensu, że oni sami siebie wytną. Muszą zacząć od nowa i wszystko zniszczyć. Urwanie... stoję obok mojej mamy, przy moim własnym grobie. Jesień, liście ******ą z drzew. Gorzkie łzy mojej matki, powiedziałem do niej, mamo nie płacz przecież jestem przy Tobie....

Edited by nerwus90
Link to comment
Share on other sites

Witaj,jeśli wypowiedziałeś jej imię więcej niż raz może oznaczać to,że nie załatwiłeś do końca spraw związanych z jej osobą. Może tęsknisz,trzymasz w sobie urazę i nieświadomie to się ujawnia.

Co do snu. Widzę,że przywiązujesz dużą wagę do swoich znajomych. Lubisz spędzać z nimi czas i prawie nie chcesz się z nimi rozstawać. I razem idziecie obecnie przez życie (w ich towarzystwie). Ten młot może znaczyć o Twoim niezdecydowaniu i wahaniach nastroju,zmiennych poglądach. Ludzie atakujący mogą symbolizować otoczenie,ciągłą walkę o lepszą przyszłość,pozycję itd.

Powrót do młodości możliwe,że oznacza Twoje przywiązanie do ojca i to co było przeminęło (postacie). Co do Twojej mamy,może w chwili obecnej potrzebuje Twojego wsparcia,uczucia,bo ma jakąś trudna chwilę. I bardzo możliwe,że chciałaby żebyś częściej przy niej bywał. Albo się zmieniłeś....

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...