Skocz do zawartości

Córka


marmozeta6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jestem młodą matką, i jak pewnie większość rodziców myślę o swoim dziecku jako o kimś wyjątkowym. Moja córka wydaje mi się szczególnie wrażliwa, to ma swoje plusy i minusy. Chciałabym się zapytać kart, co mam robić na co klaść nacisk, aby moja córeczka była, mądrą, dobrą i szczęśliwą kobietą. Co robić, by mieć w niej przyjaciółkę, by ona chciała mieć we mnie przyjaciółkę, to trudne przy jej temperamencie.

 

Dziękuję i pozdrawiam,

Magdalena 29.12.1981

Lena (córka) 07.05.2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na co klasc nacisk - poznajcie sie bardziej wyczujcie... w tym momencie wyglada mi to na poruszanie sie po omacku, osoba o 2ch twarzach, przy czym jedna czesc nie wie co robi i czuje ta druga. musisz w sobie znalesc ta madrosc, poszukać prawdy w sobie, co jest twoim marzeniem? zacznij realizowac swoje pragnienia i pozwol by Lena w tym uczestniczyla, stworz jej swiat pelen sztuki, sztuki zycia , sztuki korzystania z zycia. to czas aby wziac we wlasne rece wszystkie przeciwnosci Twojego zycia i wygiagnac z nich wnioski, nie ignoruj faktow. moze cos maja ci do powiedzenia? czas na umocnmienie związku. jsli czegos na prawde chcesz to sie seplni. nadchodzi czas wielkich zmian i impulsow. los bedzie ci sprzyjal. decyduj dzialaj realizuj cele. sluchaj siebie. sama wiesz najlepiej na co klasc nacisk, nie potrzebujesz doradztwa. to twoje decyzje.... posluchaj... wsluchaj sie w siebie. to najlepszy czas na dzialanie. pamietaj - zadnych polowicznych rizwiazan. potyczki i problemy dodadza ci energii, otworz sie na to. przyjmij to. nie daj z soba grac koncentruj sie na najwazniejszym.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...