Jump to content

malowanie


pawel116

Recommended Posts

Witaj :)

 

Miałem sen, w którym malowano mój pokój. Zamiast zielonych ścian i białego sufitu jak jest w rzeczywistości zastosowano różowe ściany z białym sufitem. Ten różowy kolor był z początku bardzo blady i przypominał biały. Po pewnym czasie jakby "dojrzał" i stał się bardziej różowy. W tym samym czasie zobaczyłem odpryski na ścianach, zaczęła odpadać różowa farba i spod spodu wychodził tynk. Rodzice zadzwonili po malarza, żeby to poprawił. Gdy przyszedł okazało się, że jest nim kobieta, która sprzedaje w piekarni do której chodzę codziennie. Wzięła pędzel i zaczęła nim malować ściany. Nakładała różową farbę, którą pokryła dziury, ale nie wyglądało to zbyt dobrze. W pewnym momencie ni stąd ni zowąd znalazła się w kuchni i zaczęła poprawiać sufit na biało. Dodam, że w rzeczywistości przydałoby się malowanie, ale rodzice na razie nie myślą o tym przedsięwzięciu ze względu na brak środków finansowych.

 

Pozdrawiam.

Edited by pawel116
Link to comment
Share on other sites

Witaj ponownie, chciałem powiedzieć, że dziś rano poszedłem do piekarni po chleb i spotkałem tę kobietę, była akurat na rannej zmianie ;) Ale wbrew pozorom nie mam jej na oku, po prostu znam ją i często widuję :)

Edited by pawel116
Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Witaj, widzisz życie zbyt różowo. Czegoś nie dostrzegasz. Coś się kończy, jakiś etap dobiega końca.Powinieneś wyciągnąć mądrość/wnioski ze wspomnień. Tego snu nie odnajduję w odniesieniu do malowania kuchni w realu. Zupełnie inny ma wymiar. Znów pojawia się też wątek dotyczący sfery emocjonalnej/uczuciowej.Może warto byś przeanalizował wynikiem czego jest brak spełnienia w tej sferze. Tak czytam twój sen. Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...