Skocz do zawartości

Bardzo proszę o wróżbę :(


Edith000

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo prosiłabym o wróżbę...

Chciałabym dowiedzieć się czy są szanse na naprawienie relacji z moim chłopakiem?

Naruszyłam jego zaufanie, nie powiedziałam o pewnej sprawie, która mnie męczyła i wpływała negatywnie na nasz związek. Teraz kompletnie nie wierzy mi.

Chciałam namówić go na spotkanie i wyjaśnić wszystko na żywo....Czy uda mi się przekonać jego do zmiany decyzji? Bardzo chciałabym utrzymać nasz związek:(

Edyta 22 czerwca 1989, Kuba 15 lipca 1988

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeka cie duzo pracy nad tym zwiazkiem, pracy ktorej efekty beda widoczne po dlugim czasie, rozczarowalas go, a on raczej zastanawia sie co ma wybrac, mial inne wyobrazenie o tobie, inny idealny obraz o tobie, ma sprecyzowane pragnienia i obraz i, teraz to wszytko w nim sie zamieszalo.karty ostrzegaja przed iluzją. iluzą idealow. jest do przejscia karta brama 8 denarow.

aktualna sytuacja wskazuje na porzucenie, oddalenie sie od tematu przez ktores z was, czekanie na lepszy moment zeby zaczac wszytko od nowa. wyjasnic wszytkie sprawy, najblizsza przyszlosc tej relacji to raczej niechec do rozwiazania tego problemu, odciecie sie, pozostawienie tej sprawy bez wyjasnien ale tez mozliwy okres wzglednej stabilizacji. odciecie od tej sytuacji i wkroczenie w nowy etap. zatem zaakceptuj dystans i uczucia i potrzeby innych." pokaz co jest twoja motywacja, trzymaj ster gdy powrwie cie prad zdarzen. "

 

co bedzie pozniej....? problem z podjeciem decyzji przez Kube.

 

rada? wiara i chec przenosza gory, co cie nie zabije to cie wzmocni, jesli chcesz naprawde z nim byc, to z nim bedziesz. wiele emocji bedzie wami targac. otworz sie na to i przyjmij to. nie walcz z tym - przyjmij to za dobra monete. skoncentruj sie na tym czego pragniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sadze ze w waszym zwiazku byly jakies niejasnosci, zazdrosc ale Pan stracil do ciebie zaufanie chyba faktycznie dalas mu ku temu powod hmm.Pan skolei widzi mi sie jako osoba zaradna i godna zaufania na ktorym mozna polegac.

Narazie widze zawieszenie Pan naprawde mocno poczul sie dotkniety taki zawiedziony hmm

 

Moja rada : NAJGORSZA PRAWDA JEST NAJLEPSZA OD NAJGORSZEGO KLAMSTWA:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada : NAJGORSZA PRAWDA JEST NAJLEPSZA OD NAJGORSZEGO KLAMSTWA:-)

 

Jak mogę się wtrącić... ;-)

To "Najgorsza prawda jest lepsza od najpiękniejszego kłamstwa"

chyba tak to idzie ;-)

Przynajmniej ja taką wersję znam :-)

Pozdrawiam :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ślicznie za odpowiedzi.

Tak faktycznie zawiodłam go...doceniłam dopiero jak zrozumiałam co tracę. Tak bardzo chciałabym naprawić te relacje....już nawet nie mówię o związku, bo nie śmiem go o to prosić ale chcę aby zobaczył iż nie jestem zakłamana...pogubiłam się...każdemu się może zdarzyć :( To takie trudne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...