Skocz do zawartości

Proszę o wróżbę dla naszego związku


kasia czarna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja mam na imię karolina (ur.09.03.1982) a mój partner Hieronim (ur.10.06.1976) mam pytanie co dalej z nami? Czy w koncu spełni się nasze wspólne marzenie? Czy nasz pomysł na wspólny biznes wypali?

Dziękuje bardzo każdemu kto zechce dla nas to sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Witam ja mam na imię karolina (ur.09.03.1982) a mój partner Hieronim (ur.10.06.1976) mam pytanie co dalej z nami? Czy w koncu spełni się nasze wspólne marzenie? Czy nasz pomysł na wspólny biznes wypali?

Dziękuje bardzo każdemu kto zechce dla nas to sprawdzić.

 

Karolinko kochana marzenia są po to, aby się właśnie spełniały. Myślę ze oboje na to pracujecie aby tak się właśnie stało. Wasz związek trwa rozwija się, wzajemnie się wspieracie. Twój partner bardzo strzeże Waszego związku dba ciszy się z tego co ma. Ty również Karolino jesteś pełna nadziei ze wam się wszystko uda. Wszystko w waszych rękach motywacji i sile działania

Ten wspólny biznes jest również w zasięgu Waszego działania ale osoby trzecie zwłaszcza kobieta w rodzinie może pokrzyżować wam plany uważajcie na to i nie dzielcie się wszystkimi pomysłami z tą osobą.

Żeby w życiu coś mieć trzeba czasami zaryzykować.

 

Ewa( liv222)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty wskazują , ze ty dązysz za wszelka cene do wspólnego biznesu i pomimo , że jastes w takiej męce niezdecydowania i rozdarcia to w sercu masz takie purrysowe zwyciestwo , ze bylibyscie zwiazkiem opartym na zasadach , ale mający wspólny cel i cos by was wiazało , a to by była taka satysfakcja dla ciebie.

Heronim niestety boi sie tego ma leki i obawy i spac nawet nie moze przez to wszystko .W głowie ma Królowa denarów , a w sercu tesknotę za przeszłoscia i jest też w rosterce i niezdecydowaniu.

Tak własciwie to sam nie wie i niejest pewien czego chce , brak mu równowagii i harmonii , zeby podjac ostateczna decyzje .

Tak własciwie to nie widzicie wyjscia z sytuacji i wiecej jest tu negatywnych mysli niż optymizmu .karty jednak daja szansę ok wiosny pojawi się taka szansa , ale to poczatki i brak doświadczenia i trtzeba bedzie jeszcze sporo sie nauczyc i poszukiwac zródeł , zeby to sie opłacało.Pozdrawiam ponieważ rozłozyłam tez karty w tym czasie co liv222 więc umieszczam interpretację .jest tez podobna i optymistyczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...