Skocz do zawartości

Emigracja


Weles

Rekomendowane odpowiedzi

Pragnę w przyszłości (a ona jest cholernie zmienna i wygląda tak tylko na chwilę obecną) wyemigrować do Australii.

Zapytałem run o skutki mojej przyszłej emigracji do Australii, która na razie jest w sferze marzeń.

Wyszły:

 

Mannaz (o), Isa, Hagal

 

Prawdopodobnie nie spotkam nigdy pisanej mi drugiej połówki, albo odetnę się od społeczeństwa, będę pracował tam i w końcu zginę w wypadku.

 

 

Przyszłość jest zmienna więc za kilka lat może inaczej wyglądać.

Teraz wygląda negatywnie, ale za kilka lat może się to zmienić ;)

Jak to widzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, to troche malo logiczne pytac o skutki czegos, co nie musi sie wydarzyc.

byl juz watek na forum wrozebnym o trzymaniu sie pewnej logiki w zadawaniu pytan.

karty nie lubia trybu przypuszczajacego.

Jak dla mnie ten hagal to zadna smierc w wypadku,

po prostu runy moga nie moc dac odpowiedzi na pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ lubią lubią, tylko trzeba odpowiednio zadać pytanie (np. myślę o wyemigrowaniu, którą drogą mam iść w tej sytuacji ?). Na moje oko rozkład jest bardzo czytelny. Nieporozumienie/rozłąka/brak kontaktu z bliskimi osobami, skupianie się na sobie, wewnętrzne "skucie lodem" i stopniowe jego topnienie. Będzie niepewność dotycząca towarzystwa, zamykanie się w sobie, ale to minie (co nie oznacza, że minie spokojnie, bez zgrzytów i bólu - przemiana, tak jak zmiana stanu skupienia wody, wymaga całkowitego poświęcenia jednego, by powstać mogło inne). Jednak nie trzeba się sugerować tylko tym co piszę, bo każda runa ma setki osobistych znaczeń dla każdego runisty.

Edytowane przez Kaisaran2
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nuvvik nawet zwykłe pragnienie tworzy jakąś tam przyszłość.

Runy pokazały mi to na stan obecny (czyli pod uwagę wzięta została moja dojrzałość, umiejętności, zdolności które posiadam teraz z uwzględnieniem możliwości ich przyrostu)

Więc kiedy będę wyjeżdżał za te 6,5 roku to wszystko może inaczej wyglądać.

 

Skutki mogą być zewnętrzne o czym mówi moja interpretacja,

jak i wewnętrzne - dotyczące mojej mentalności czy działań, jak fajnie opisała to Kaisaran2

 

 

Mimo wszystko dziękuję za spojrzenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moim zdaniem runy zwyczajnie pokazały, że po prostu tam nie pojedziesz, gdyż Twoje plany na przyszłość zmienią się drastycznie i odetniesz się od tego pomysłu po przemyśleniach dojrzalszych... Wiem, pytałeś o skutki, ale ta odwrócona Mannaz na przedzie to mi się kojarzy ze strażnikiem z Tarota.. "nie ma co, stary roztrząsać, bo..." i tu ciąg dalszy wypowiedzi w postaci dwóch kolejnych run.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem Weles, ze wiesz o tym ze tarot ma tyle wspolnego z runami co pryszcz na dupie z kraterem na ksiezycu. Ale najwyrazniej Cie przecenilem... :P

Edytowane przez Ulf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem Weles, ze wiesz o tym ze tarot ma tyle wspolnego z runami co pryszcz na dupie z kraterem na ksiezycu. Ale najwyrazniej Cie przecenilem... :P

 

Skojarzenia, to skojarzenia.

Nie łączę nigdy run z tarotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weles - masz jak w banku emigracje za pare lat i spotkanie drugiej polowki - ale wyglada ze dopiero tam :)

( to ten "odwrocony" MANNAZ - nie wiesz ze ludzie w Australii chodza do gory nogami? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zwracaj uwagi na moj zartobliwy ton, Welesie - przeslanie jest wyrazne.

Pomysl jednak o tym, ze jesli wyemigrujesz, nie zobaczysz juz nigdy swoich rodzinnych stron i zycie tez zakonczysz na "obczyznie"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zwracaj uwagi na moj zartobliwy ton, Welesie - przeslanie jest wyrazne.

Pomysl jednak o tym, ze jesli wyemigrujesz, nie zobaczysz juz nigdy swoich rodzinnych stron i zycie tez zakonczysz na "obczyznie"...

 

 

To mam zamiar zrobić.

Zostać w Australii na zawsze.

Jednak zanim do tego dojdzie, wiele może się zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...